Türkçe Yama

Assassins’s Creed Valhalla Türkçe Yama ve Kurulum Son Sürüm

AC Valhalla TR Yama

Assassins’s Creed Valhalla Türkçe Yama ile oyunun hikayesine hakim olacak ve keyifle oynayacaksınız. Assassin’s Creed, 2007’de PS3 ve Xbox 360 konsollarında ve 2008’de Windows’ta piyasaya sürülen bir macera ve aksiyon video oyunudur. Assassin’s Creed Valhalla ise, en çok satan sandbox serisinin on ikinci ana oyunudur. Serinin başlangıcı aksiyon oyunu türünü temsil etse de, zamanla aksiyon RPG’lerine dönüşmüştür; burada da durum bu. Başlık, Ubisoft Montreal liderliğindeki Ubisoft’a ait on beş geliştirme ekibi tarafından geliştirildi.

Assassin’s Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla’nın aksiyonu 9. yüzyıl Avrupa’sının kuzeyinde geçiyor. Eivor adında bir Viking klan liderinin rolünü üstleniyorsunuz. Çatışmalarla dolu Norveç’ten ayrılıp Kuzey Denizi’ni aştıktan sonra, Eivor ve adamları İngiltere kıyılarına ulaşır. Maalesef ki, bu kaynak zengini topraklarda kanlı bir güç mücadelesi var ve Eivor klanı, yalnızca İngiltere’nin meşru hükümdarı olduğunu iddia etmekle kalmayıp aynı zamanda pagan Vikingleri de karşısına alan Wessex’li Büyük Alfred’in dikkatinden kaçmıyor. İngiltere’yi yeni evi yapmak ve Valhalla unvanındaki yerini güvence altına almak için Eivor ve savaşçıları savaşmalıdır.

Assassin’s Creed Valhalla’daki oyun, Eivor’un görünümüyle ilgili bir kararla başlar: saç stilini, dövmelerini, savaş renklerini ve ekipman unsurlarını değiştirebiliriz. Oyunu üçüncü kişi bakışıyla seyrediyoruz. Oyunun itici gücü, hikaye görevleri (2-3 saat süren bölümlere ayrılmıştır) ve çok sayıda görev ve yan etkinliklerdir. Verdiğimiz kararlar genellikle Eivor ve klanının geleceğini etkiler. Bunun dışında zengin kaynaklara sahip bölgelere baskınlar düzenleyerek hem etki alanımızı genişletiyoruz hem de yerleşimimizi genişletmek için gerekli kaynakları elde ediyoruz. Assassin’s Creed Valhalla, çok oyunculu seçeneği içermiyor. Oyunun temeli tek oyunculuğa dayanıyor.

Serinin önceki bölümlerinden bilinen savaş sistemi, iki silahın aynı anda kullanılmasına daha fazla vurgu yapılması da dahil olmak üzere Vikinglerin acımasızlığını yansıtacak şekilde iyileştirildi. Ek olarak, gizli bir bıçak kullanılarak düşmanlar sessizce ortadan kaldırılabilir. Eivor’un savaş potansiyeli, runeslerin yardımıyla silahları ve zırhı yükselterek artırılabilir.

Valhalla’nın açık dünyası Norveç’ten (oyunun ilk aşamasında bırakıyoruz, ancak istediğiniz zaman geri dönebilirsiniz), İngiltere ve bazı ek bölgelerden oluşuyor. İkincisinde, hem büyük şehirler, yani Londra, Winchester ve Jórvík (York) hem de Hadrian Duvarı ve Stonehenge tarafından yönetilen çok sayıda küçük yerleşim yeri ve çok sayıda simge yapı ve bina buluyoruz. Yürüyerek seyahat, serinin imzası olan parkour sistemi ile geliştirilmiştir. Seafaring ise Assassin’s Creed IV: Black Flag ve Assassin’s Creed: Odyssey’den bilinen ve aksiyonun belirli zamanına ve yerine uyarlanmış mekaniklere dayanıyor.

Assassin’s Creed Valhalla’da, kahramanın gemisi bir drakkar, Vikingler tarafından deniz ve nehir navigasyonu için kullanılan bir tekne. Yönetim kurulunda, oyunda kahramana yardım eden tüm ekip bulunabilir. Assassin’s Creed Odyssey’ye göre önemli bir değişiklik, Eivor’un gemisinin sadece belirlenmiş limanlarda değil, her yerde, su kenarında çağrılabilmesidir. Serinin önceki bölümleri gibi Assassin’s Creed Valhalla da mükemmel görsellere ve dönemin ruhunu yakalayan atmosferik bir film müziğine sahiptir.

Assassins’s Creed Valhalla İzlenimleri

Assassin’s Creed, Orta Çağ’da Filistin’in en büyük şehirlerini yeniden yaratan açık ortam, kullandığı tarihi referanslar ve olağanüstü hareket özgürlüğü ile öne çıkmaktadır. Dizi, Vikinglerin İngiltere’yi işgali sırasında geçiyor ve siz akıncı Eivor rolünü üstleniyorsunuz. Ve en son Assassin’s Creed bölümünün yağma ve yağma ile eşanlamlı bir zaman diliminde geçtiği göz önüne alındığı nda, Valhalla’nın çok daha agresif ve kaotik bir savaş getirmesi şaşırtıcı değil. Zaman zaman, Valhalla’nın oynanışı, Assassin’s Creed II’nin daha klasik dövüşüne geri dönüyor ve seri, Black Flag’den beri eksik olan mizah anlayışını yeniden keşfediyor.

Ancak eski alışkanlıklar bırakılmıyor ve Ubisoft hala daha büyük olmanın daha iyi olduğuna inanıyor ve bir avuç dağınık koleksiyondan biraz daha fazlasıyla doldurulmuş geniş açık alanlarla dolu bir oyun yaratıyor. Ne yazık ki, büyüklük her şey değildir ve bu daha seyrek alanların azaltılması, tarlalar arasında yürüyüş yapmaktan veya dar nehirlerde dalgalı uzun tekne gezilerinden çok daha eğlenceli bulduğumuz daha küçük köylerin yoğun deneyimlerine daha fazla odaklanmayı sağlayabilirdi.

Çok büyük ve çok boş bir açık dünya, serinin geleneksel bir sorunu olsa da, Eivor geleneksel bir suikastçı olmaktan çok uzak. Gizli bıçaklarını bileklerinin üzerine takıyorlar, bu da artık gizlenmesini engelliyor – ancak gizlilik hala oyunda önemli bir rol oynuyor.

Valhalla, öncekilerden biraz farklı olsa da, Assassins’s Creed Valhalla son sürüm formülünü alıp parlak bir mizah anlayışı, agresif dövüş ve yeni bir şeyler ekleyen bir kahramanı ile onun üzerine inşa ederek, açık dünya aksiyon macerası olarak öne çıkıyor.

Assassins Creed Valhalla Nasıl Kurulur

Aslında AC Valhalla’yı kurmak için bir komut dosyası yoktur, ancak Lutris’i kullanmak ve Ubisoft Launcher’ı (Ubisoft Connect) kurmak Ubisoft Games’i kurmayı ve oynamayı sağlar.

Neye ihtiyacın var:

  • Ubisoft hesabı
  • Ubisoft üzerinden satın alınan oyun, burada Assassin Creed Valhalla

Nasıl kurulur?

Ubisoft Launcher’ı Lutris aracılığıyla kurun, bir kurulum komut dosyası var ( Ubisoft Connect – Lutris 21)

Başlatıcı yüklendikten sonra, bir koşucu seçin ve başlatın, giriş yapın

Şimdi AC Valhalla’yı kurmak için Ubisoft Connect’i kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Horizon Zero Dawn Türkçe Yama

Assassins’s Creed Valhalla Türkçe Yama İndir

Bazı çevirmenlerin emeğiyle üretilen yama dosyasıyla Assassin’s Creed Valhalla’yı Türkçe oynayabilirsiniz. Assassin’s Creed Valhalla’yı kendi dilinde çözmek güç gelebilir. Yama dosyası sayesinde oyun esnasında geçmekte olan diyaloğu anlamakta zorluk yaşamayacaksınız. Aşağıdaki linklerde Assassin’s Creed Valhalla Türkçe Yama İndir kısmındaki rar içerisinde yer alan dosyayı yükleyerek ve sonrasında bilgisayarınızda açarak oyunu Türkçe oynayabilirsiniz.

Alternatif 1.

https://discord.gg/9n36KSDrtT

Alternatif 2.

https://turbobit.net/zd4ypb9j0dht.html

Alternatif 3. https://mega.nz/file/MGgCTZhK#baaMVQHIcCHaeRTyHB9GnoFeF8MPgIyizp7DqXy0AMU

Alternatif 4. https://www.mediafire.com/file/mfaatbgfa65pvlt/Assassins_Creed_Valhalla_TR_yama_.rar/file

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu