Reklam
Türkçe Yama

Anno 1800 Complete Edition Son Sürüm Türkçe Yama ve Kurulum

Anno 1800 Complete Edition Anno 1800 Türkçe Yama ile Endüstri Çağı’nın şafağına adım atacaksınız. Fakat topraklarınız arasında yaşayan ve şehrinizde çalışan insanlar tarafından nasıl hatırlanacaksınız- bir yenilikçi misiniz yoksa bir sömürücü mü, bir fatih mi yoksa bir kurtarıcı mısınız?

Anno 1800 Complete Edition, 19. yüzyıla yönelik kesin bir bina stratejisi ve aynı zamanda kült oyun serisinin en son devamı. Son yıllarda dizi daha çok uzak geleceğin fütürist dönemine odaklandı ancak son bölümüyle tarihin ve sanayi devriminin yolunu izliyor. Oyun hem grafik hem de mantık açısından gerçekten detaylı. Tahmin edeceğiniz gibi yeşil bir alanda veya yeşil bir ormanda imparatorluğunuzun yaratılmasına başlayacaksınız. O zaman şehrinizi ve sakinlerini hangi yöne yönlendireceğiniz size kalmış.

Anno 1800’ün tüm ihtişamıyla tam olarak keyfini çıkarmanın temel yolu, şehirler tesis etmenizi ve kanunlar koymanızı sağlayacak harika ekstra içeriklerle birlikte gelen Complete Edition’dır.

Anno 1800 Complete Edition Son Sürüm Türkçe Yama

Anno 1800’de sanayileşme ve keşif çağı olan 19. yüzyıla gireceksiniz. Oyun kolonyal ticaretin hüküm sürdüğü yıllarda geçen oyunda öne çıkan mimari Viktorya Dönemine ait. Devasa şehirler kurarken, dağıtım ağları planlayıp dünyanın dört bir yanına seferler gönderirken, diplomasi, ticaret ve savaş yoluyla rakiplerinize hükmetmeniz ve becerilerinizi kanıtlamanız gerekecek. Anno serisinin önceki sürümlerinde olduğu gibi, özelleştirilebilir sanal alan modu ve klasik çok oyunculu çerçevesiyle milyonlarca oyuncunun hayran kaldığı ve keyif aldığı klasik oyun deneyimine tanık olacaksınız. Ayrıca, ücretsiz yeni kooperatif modunda hayallerinizdeki endüstriyel imparatorluğu birlikte inşa etmek için en fazla üç arkadaşınızla takım oluşturabilirsiniz. Yeni bir dönemle birlikte yeni özellikler karşımıza çıkıyor ve Anno 1800, yeni bir işgücü özelliğinin yanı sıra şöhret ve servet aramak için dünya çapında keşif gezilerine çıkmanıza olanak tanıyor.

Seriye yeni eklenen bir diğer özellik de değerli kaynaklarınızı henüz inşa etmek için harcamadan şehrinizi siluetli binalarla planlamanıza olanak tanıyan plan modudur. Yetersiz kaynağınız da olsa, daha sonra inşa etmek için şehir haritanıza plan binaları yerleştirebilirsiniz.

Süper Sezon Bileti İçeriği

Complete Edition, Anno 1800 temel oyununun keyfini çıkarmanın yanı sıra bazı harika Sezon Bileti içeriği de içerir. Season Pass 1 ile üç DLC elde edersiniz: The Sunken Treasure, Botanica ve The Passage. Batık Hazine DLC’si, büyük bir kıta adası, yeni bir tarafsız tüccar Old Nate ve kampanyadan ayrı yeni bir hikayenin yanı sıra görevler, öğeler, işçilik ve çan gemisi gibi yeni özellikleri içerir.

Botanica DLC, yemyeşil, güzel bir Botanik Bahçesi ile şehrinizin çekiciliğini artırmanıza olanak tanır. Çiçek bahçeniz turistleri büyülerken yeni öğeler ve ödüller kazanmanıza da olanak tanır. Ayrıca yeni Bandstand’ı kurabilir ve şehrinizdeki önceki Anno oyunlarından sevdiğiniz parçaların keyfini çıkarabilirsiniz.

Anno 1800 Complete Edition TR Yama

The Passage DLC’sinde, tümü donmuş bir kış diyarında sıkışmış  karlı adalar ve devasa buzullar içeren yeni bir kutup bölgesi olan ‘The Arctic’i keşfedecek ve ayrıca iki yeni nüfus katmanı alacaksınız: Explorers Explorers and Technicians Technicians. Ayrıca kargo taşımak için Hava Gemilerini, Petrol Santrallerine göre daha geniş menzilli ve daha kolay yakıt taşıma özelliğine sahip Gaz Santrali, Bölgede mevcut olan tarafsız Inuit tüccarlarının yanı sıra dünyayı saran ve kendi ödüllerini getiren yeni bir hikaye de kullanacaksınız.

Daha da iyisi, Anno 1800 – Complete Edition, Seat of Power, Bright Harvest ve Land of Lions DLC’nin yanı sıra üç özel süslemeyi içeren Season Pass 2 içeriğini de sunuyor.

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama ve Kurulum Son Sürüm

Eşi Görülmemiş Bir Gösteri

İlk bakışta oyun, modern grafikleri ve çok sayıda en küçük ayrıntısıyla etkileyicidir. Diğer şeylerin yanı sıra, ormanda vahşi yaşamın güzel işlenmesinden, rüzgarda sallanan ağaçlardan veya deniz kıyısındaki dalgalardan bahsetmeye değer. Ama hepsi bu değil! Sakinleri için ilk evleri inşa ettiğinizde yine hayran kalacaksınız.

Her Şey Mantıklı

Yeni binalar inşa ederken, genellikle bir dizi kısıtlayıcı koşulla karşılaşırsınız, bunlar olmadan hayalinizdeki binayı inşa edemezsiniz. Bu kontrol yöntemi çoğu zaman sizi rahatsız etse de zamanla örneğin yün alacağınız koyunlarınız yoksa bir örgü hali sahibi olmanın buna değmediğini anlayacaksınız. Bu nedenle oyun, mantık ve birbirine bağlılık açısından ustaca detaylandırılmıştır.

Bir İmparatorluk İnşa Et

Başlamak sıkıcı olabilir, ancak gerçekten büyük, zengin ve bağımsız bir şehir inşa ettiğinizde ne kadar çok iş yaptığınızı anlayacaksınız. Bu noktada, minimum odun üretimi, yakalanan balık miktarı ve kesilmiş yün gibi küçük şeyler için artık endişelenmenize gerek kalmayacak, ancak toplu olarak inşa etmeye başlayacaksınız. O zaman fabrikalar ve laboratuvarlarla dolu bir sanayi şehri mi yoksa çok sayıda müze, tiyatro ve hayvanat bahçesi olan daha kültürel temelli bir şehir mi inşa etmeye başvuracağınız tamamen size kalmış.

İş Seyahatleri

Güçlü bir şehrin lideri olmak istiyorsanız seyahat, ithalat ve ihracat konusunu da ele almalısınız. Çevredeki şehirlerle avantajlı anlaşmalar yapabilen deneyimli bir diplomat buna iyi hizmet edecektir. Ancak yağma ve öldürmeye de başvurabilirsiniz, böylece bazı hammaddeler de elde edebilirsiniz. Seyahat etmenin bir başka nedeni de bir hazine avı veya hayvanat bahçenize yerleştirdiğiniz nadir bir hayvan olabilir. Hazineler arasında, müzenizin koleksiyonunu genişletecek ve turizmi önemli ölçüde artıracak ve şehrin kasasına çok para kazandıracak bir dizi tarihi değerli eşya bulabilirsiniz.

Anno 1800 Türkçe Yama Son Sürüm ve Kurulum

Aşağıda verilen indirme bağlantısından 1800 Complete Edition Türkçe Yama Son Sürüm parçalarını indirin.

https://bcvc.xyz/3Yvj8NV

veya

https://aylink.co/giPQg

  1. parçaya sağ tıklayın ve “Buraya çıkar” seçeneğine tıklayın. Diğer parçalar otomatik olarak çıkarılacaktır.

Bunu yapmak için Winrar’ın kurulu olması gerekir.

Şimdi ayıklanan Iso dosyasına sağ tıklayın ve tekrar “Buraya çıkart” seçeneğine tıklayın.

Veya “UltraISO” adlı yazılımla da iso’yu açabilirsiniz.  Monte etmek için UltraISO’nun üstündeki 3. çubukta bulunan “Sanal sürücüye monte et” simgesine tıklayın. Ardından sanal sürücüye gidin ve açın. Bu genellikle Bilgisayarım’dan hemen sonra olur.

Bağlandıktan veya çıkarıldıktan sonra, “Setup.exe” adlı dosyaya sağ tıklayın ve oyun kurulumunu başlatmak için “Yönetici Olarak Çalıştır” a tıklayın.

Lütfen oyunun bilgisayarınıza yüklenmesini bekleyin.

Kurulum tamamlandıktan sonra “ElAmigos” adlı klasörü açın, tüm dosyaları kopyalayın ve oyunu kurduğunuz dizine yapıştırın. Örneğin, oyunu “Bilgisayarım> Yerel Disk C> Program dosyaları> “Anno 1800 Complete Edition” içine yüklediyseniz, o dosyaları bu dizine yapıştırın.

İstenirse değiştir’e tıklayın.

Oyun simgesine .exe sağ tıklayın ve ardından   oyunu başlatmak için “Yönetici Olarak Çalıştır” seçeneğine tıklayın. Anno 1800 yaması çalışmaya başlayacaktır.

Bir Yorum

  1. I’m not that much of a internet reader to be honest but your sites really nice, keep it up! I’ll go ahead and bookmark your website to come back in the future. Cheers

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu