Reklam
Bedava Hesaplar

Bedava Geforce Now Premium Hesapları Oyunlu Hesaplar

Bedava Geforce Now Premium Oyunlu Hesaplar Sunduğu çok çeşitli olanaklar nedeniyle piyasadaki en ilginç video oyun akış hizmetlerinden biri ve aynı zamanda en eskilerinden biri Nvidia’nınkidir. Testlerde ilk olarak 2013’te NVIDIA GRID olarak tanıtılan GeForce Now, temelde buluta ait bir hizmet ve oyun sistemidir. Ücretsiz ve ücretli sürümü vardır. Ücretsiz olan sürüm herhangi bir ücret veya aylık ödeme içermez. Daha doğrusu sınırlı bir süre için erişim sunar.

Ücret veya yükümlülük içermeyen ücretsiz olanı, GeForce Now sunucularına standart erişim ile bir saatlik oturumlar sunar. Bir kullanıcının oynayabileceği oturum sayısında bir sınırlama yoktur. Ayrıca, betayı test eden herkes otomatik olarak ücretsiz plana erişebilir.

Nvidia GeForce Now nedir?

Nvidia GeForce Now, tıpkı Google Stage, Xbox xCloud Project, Shadow veya PlayStation Now gibi, uzak hizmetlerde barındırılan ve desteklenen cihazlarınızdan birinde İnternet üzerinden yayınlanan oyunları oynadığınız bir bulut oyun hizmetidir.

Google’ın Stadia’sının aksine GeForce Now, kendi oyun kataloğu ile kapalı bir ortam yaratmaya çalışmıyor. Aslında GeForce Now ortamı ile biraz Shadow gibi, Nvidia size uzak bir bilgisayar veriyor. İkincisinde Steam, Epic, Battle.Net veya diğer kitaplıklarınıza bağlanırsınız. Böylece daha önce almış olduğunuz oyunlarınızdan faydalanırsınız. Özetle, Nvidia tarafından yönetilen bir uzak oyun bilgisayarı kiralıyorsunuz.

Her şeyden önce, iki ücretsiz paket veya ücretli abonelik arasındaki fark, oyun oturumunun süresidir. Ücretsiz hizmette 1 saat ile sınırlı olan ücretli teklif, uzatılmış bir süreden yararlanır. Ancak dikkatli olun, şu an için uzatılmış oyun oturumları hala zaman açısından sınırlıdır. Her biri en fazla altı saat sürebilir. Ancak, mevcut oturum sona erdiğinde, oyunu yeniden başlatmanız yeterlidir ve ücretli aboneliğin öncelikli erişimi ile en sevdiğiniz oyunu hızlı bir şekilde başlatabilirsiniz. Maceraya başlamadan önce Mac, PC, Shield ve Android’de önerilen minimum yapılandırmayı karşıladığınızdan emin olun.

GeForce Now Nasıl Çalışır?

Oyunlar uzak bir sunucuda çalıştırılır ve video PC’nize, akıllı telefonunuza, tabletinize veya diğer cihazlarınıza aktarılır. Hizmet, bir uygulama aracılığıyla veya tarayıcınızda kullanılabilir. Bir bilgisayardan erişmek için Nvidia web sitesinde bulunan uygulamayı yüklemeniz yeterlidir. Bu uygulamadan uyumlu oyunlarımızı buluyor ve başlatıyoruz. Uygulama, en az Windows 7 veya macOS 10.10 yüklü bilgisayarlar için kullanılabilir. Bununla birlikte, makinenin video kod çözme için yeterince verimli olmasını sağlamak için minimum bir donanım yapılandırması gereklidir.

720p çözünürlükte oynamak için en az 15 Mb/sn internet bağlantısı gerekirken, en az 25 Mb/sn bağlantı 1080p’de oynamanıza izin verir. RTX 3080 teklifinin 1440p tanımından tam olarak yararlanmak için 35 Mb/sn bağlantı bekleniyor.

En iyi oyun deneyimi için, kablolu (Ethernet) bağlantı önerilir. Bir Wifi ağından geçmek istiyorsanız, 5 GHz frekansını, hatta cihazlarınız uyumluysa Wifi 6’yı tercih etmek daha iyidir.

Geforce Now Ücretsiz ve Ücretli: Neler değişiyor?

İki tür Geforce Now aboneliği vardır: Ücretsiz ve Founders (Kurucular). Birincisi ücretsiz, ikincisi ücretli. Aralarındaki fark nedir?

Her iki üyelik formunun aralarındaki en bariz fark süre sınırlamasıdır. Ücretsiz plana abone olanlar GeForce Now sunucularına standart erişim sağlar. Premium abone olanlar ise bir oyun başlatırken bekleme listesinin en üstüne atlama ek bonusu ile öncelikli erişim elde eder. Bu nedenle, bedava Geforce Now erişimine sahip aboneler, sunucuların kullanılabilirliğine bağlı olarak kuyrukta daha uzun bekleme süreleri yaşayabilir.

Geforce Now ücretsiz üyelik ile maksimum bir saat süren oyun seansları yapmak mümkündür. Oturumu devam ettirmek için standart erişim bekleme süreleri ile yeni bir oturum başlatılmalıdır. Founders adı verilen ücretli üyeler daha uzun oturma süresine, öncelikli erişime sahip oluyor ve oyunlar, varsa RTX kartları ve ışın çekişi ile en yüksek seviyede grafikler kullanılarak oynanıyor.

Kurucular planına abone olanlar, her biri altı saate kadar süren daha uzun oturumlardan yararlanabilir. Mevcut oturumun sonunda, Founders üyesi daha hızlı oturum açmak ve oyuna devam etmek için bekleme listesinin en üstüne atlar.

Nvidia’nın Premium hizmeti, 30’dan fazla ve büyüyen geniş bir ücretsiz oyun yelpazesine erişimi olan bir hizmettir. Toplamda, 50’den fazla yayıncıdan yüzlerce oyun oynama imkanı sunar.

Nvidia GeForce Now’da hangi oyunlar mevcut?

NVIDIA GeForce NOW oyun yayın hizmeti ile Steam, Epic Game Store, Ubisoft Connect, Origin ve GOG gibi mağazalardan satın aldığınız oyunları oynayabilirsiniz. AT&T’nin ücretsiz NVIDIA GeForce Now, 6 aylık öncelikli üyelik teklifinden yararlanırken paranızı oyunlara harcamak istemiyorsanız, NVIDIA GeForce NOW ayrıca 100’e yakın ücretsiz oyun sunuyor. Bu nedenle, Steam, Origin, GOG, Uplay veya başka bir çevrimiçi kitaplıkta sağlıklı bir oyun kitaplığınız varsa, bunları uzaktaki makinenize yükleyebilir ve istediğiniz zaman oynayabilirsiniz. Hatta bazıları önceden yüklenmiştir, bu yüzden oynamadan önce yüklenmesini beklemeniz gerekmez.

Bazı oyunlar oyundan görüntüler yakalamanıza ve paylaşmanıza olanak tanıyan Nvidia Highlights’ı destekliyor. Buna Fortnite, Kingdom Come: Delivery ve diğer birçok oyun dahildir.

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Save Dosyalarım Nerede Saklanıyor?

Tüm yedekleme dosyalarınız bulutta saklanır, böylece istediğiniz zaman kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Nvidia GeForce Now’ın Çalıştığı Minimum İnternet Hızı Nedir?

Nvidia GeForce Now, uyarlanabilir akış bitlerini kullanır, bu nedenle görüntü kalitesi mevcut internet hızınıza göre ayarlanır. Minimum 10 Mbps bant genişliği gerektirir, ancak 720p 60 fps’de akış yapmak istiyorsanız 20 Mbps önerilir. Sabit bir 1080p 60 fps deneyiminin keyfini çıkarmak için en az 50 Mbps’ye ihtiyacınız var.

Sıfırdan GeForce Now Hesabı Oluşturma Adımları

Geforce Now ücretsiz abonelik için NVIDIA abonelik sayfasını ziyaret edin. Ücretsiz seçeneğinin “Ücretsiz Abone Ol” düğmesine tıklayın ve son olarak gerekli tüm verileri girin. Kişisel bilgilerinizi ve geçerli bir e-posta adresini verdikten sonra, nihayet ücretsiz Geforce Now hizmetinden yararlanabileceksiniz.

Geforce Now Hesabımı Nasıl Yönetirim?

Hesabınızla ilgili tüm seçenekleri yönetmek için www.nvidia.com/es-la/account/ adresindeki profilinize gidin. Ayrıca resmi forum da mevcuttur. Kullanıcılar için forums.geforce.com’da “Hesabım” seçeneğini arayın. Bu kısımda hesbınızı dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Geforce Now’a Ödeme Yapmadan Kaydolmak Mümkün müdür?

Hiçbir ücret ödemeden GeForce Now Premium Üyelik hesaplarına ulaşabilirsiniz. Böylece GeForce Now’un desteklediği oyunları hiç sıra beklemeden oynayabileceksiniz.

Bedava Geforce Now Premium Oyunlu Hesaplar

 

Username Password Username Password
aleksandar.nikolo@gmail.com jmouadh.so marcumbrandonjr1@gmail.com Lilb040503
tlaouni.shakurl75@gmail.com nsam123456 scrubber09@gmail.com Skullmore1
rsaikaofmi_urau1@gmail.com 6jamal-h dantehugo017@gmail.com Olakase017
fkadasaidikader@gmail.com cmubas88 dylanballet27@gmail.com Falco2004
tkapil.thapa.397d@hotmail.com ariano29 max.deponti@gmail.com Gallio1979
ubahaa.eldeenn389@hotmail.com ldoda.a25 martin.villasecabulboa@gmail.com Celular23
eshahriar.rabab12@hotmail.com crazy.s00 mittaidesune@gmail.com 18323914hH
sislam.suleiman0o@hotmail.com hmyar411a brycehayden30@gmail.com Vikings21
aleksandar.nikolo@gmail.com jmouadh.so smilingpanda87@gmail.com Ichigo87!
peachworld1@gmail.com 091675751pP toxicicitygaming@gmail.com Pass1wordlmfao
twinkwagner@gmail.com Vtujggol6 daveengisch@gmail.com Albert46$
hensontay@gmail.com Asdasd123! daffykhadaffy18@gmail.com Muhamad18
peisner.andrew@gmail.com FXktfd6tp amazonpforme@gmail.com Bassqueen82
bauwerax@gmail.com 31523152Aa angelo.zifreind@gmail.com Slowenien123

 

Geforce Now Premium Free

darin.radimaker@gmail.com Fuckme12! anmolarungupta0311@gmail.com anmolrocks03
r.maughan93@gmail.com Lunchb0x1 jasonrjclarke@gmail.com FuCKOFF15900!@#$
peachworld1@gmail.com 091675751pP sphilbric@gmail.com Autobotman92

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu