Teknoloji

Bedava SMS Gönderme Siteleri

Bedava SMS Gönderme Siteleri sayesinde istediğiniz telefon numarasına ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. Acil durumlarda işimize yarayacak Ücretsiz SMS Gönderme Siteleri sayesinde arkadaşınıza veya ailenize ücretsiz SMS atabilirsiniz. Anonim SMS Gönderme 2022 makalemizde yer alan bu siteler tamamen ücretsiz olmakla birlikte yasal olduğunu söylemek isterim.

İnternet üzerinde bir çok Online SMS Gönderme siteleri yer almaktadır. Bir kaç site haricinde neredeyse tamamı çalışmamaktadır. Sizlere aşağıda vermiş olduğum Numaraya SMS Gönderme internet sitelerinin tamamı tarafımızca kontrolü sağlanmıştır. Ayrıca sizlere sunmuş olduğumuz bu internet siteleriyle Yurtdışına Bedava SMS Gönderme işlemi de yapabilirsiniz.

Bedava SMS Gönderme Siteleri

Bedava SMS Gönderme Siteleri

Afreesms.com Afreesms ile herhangi bir üyelik almadan SMS göndermek istediğiniz ülkeyi seçerek telefon numarasını ve mesaj içeriğini yazarak kolayca SMS gönderebilirsiniz. Gönderilen mesajlar genellikle 5 ile 10 DK arasında ulaşmaktadır.

Mfreesms.com internet sitesine erişim sağladıktan sonra açılan sayfadan mesajın ulaşmasını istediğiniz ülkeyi seçip alt kısımda bulunan alana SMS göndermek istediğiniz telefon numarasını ve mesaj ayrıntısını yazarak ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. Ayrıca Mfreesms sitesi ile gönderilen mesajlar 10 ile 15 dakika arasında ulaşmaktadır.

Globfone.com internet sayfası Türkiye genelinde en çok kullanılan SMS gönderme sitelerinden birisidir. Tamamen ücretsiz olan bu internet sitesinde SMS göndermekle birlikte istediğiniz numarayı sesli arama bile yapabilirsiniz.

Clicksend.com Dünya genelinde en popüler SMS yollama sitesidir. Bu site üzerinden Ücretsiz Başlıklı SMS Gönderme işlemi bile yapabilirsiniz. Siteye erişim sağladıktan sonra ücretli olduğuna aldanmayın. Kolay bir üyelik kaydı sonrası hesabınıza anında 2 dolar hediye tanımlanacaktır. Bu bakiye sayesinde istediğiniz herhangi bir telefon numarasına başlıklı SMS gönderebilirsiniz. Hesabınıza tanımlanan hediye 2 dolar bakiye ile 100 tane ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Bimcell Bedava Dakika Kampanyası29

Bedava SMS Gönderme Siteleri 2022 konusunun sonuna geldik. Aklınıza takılan veya yapamadığınız herhangi bir işlem olması durumunda aşağıda yer alan yorum alanına yaşadığınız sorunu yazarak bizlere iletebilirsiniz. Gelen mesajlara aynı gün dönüş sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu