Bimcell Bedava Dakika Kampanyası

Bimcell Bedava Dakika Kampanyası 2022 başladı. Faturalı veya faturasız hat sahiplerinin merakla araştırdığı Bimcell Bedava Dakika Kazanma kampanyası hakkında sizlere bir kaç bilgi vereceğiz. Bugün sizler için araştırdığımız ve halen güncelliğini koruyan Bimcell Hediye Dakika kampanyalarını test ederek sizler için derledik. Aktif olarak devam eden kampanyaları bu konu üzerinden sizlerle paylaşacağız.

Bimcell Bedava Dakika Kampanyası✔ 2022

Türk Telekom alt yapısıyla faaliyet gösteren Bimcell abonelerine internet sayfasından özel olarak kampanya sunmamaktadır. Türk Telekom tarafından sunulan kampanyaları takip eden bir çok Bimcell aboneleri sunulan bu kampanyaları faturalı veya faturasız hattından katılım sağlayıp bedava internet, bedava dakika veya bedava SMS hediye paketlerini ücretsiz satın alabiliyorlar. Aşağıda yer alan kampanyaların neredeyse tamamı Türk Telekom tarafından Bimcell abonelerine sunulmuş ücretsiz kampanyalardır.

 

Bimcell Yeni Yıl Hediyesi 2022 Kampanyası

Bimcell Bedava 300 Dakika

Pek fazla bilinmeyen 300 dakika kampanyası ile hattınıza anında 300 dakika yükleyebilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmadıysanız hemen telefonunuzun SMS kısmına gelerek 300 DK yazıp 4551 numarasına mesaj gönderebilirsiniz. Kısa süre içerisinde gelecek katılım onay mesajı sonrası hattınıza 300 dakika yüklenecektir.

Bimcell Bedava Dakika KampanyasıPin
Bimcell Bedava Dakika Kampanyası

 

Bimcell Bedava 100 Dakika

Bimcell bedava 100 dakika kampanyasına katılım yaparak kolayca 100 dakika hediye paketini hattına yükleyebilirsiniz. Geçtiğimiz yıl kapsama kalitesi testi için abonelerine 50 veya 100 dakika arasında hediye paketi sunmuştu. Bu servise katılım yapmadıysanız PAKET yazıp 9090 numarasına kısa mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca bu servise Online İşlemler uygulaması üzerinden de katılabilirsiniz.

Bimcell Bedava Dakika Hilesi

Bimcell Dakika Hilesi arama motorlarında sürekli araştırma yapılan konulardan birisidir. Hattında dakika paketi bulunmayan aboneler Bimcell Bedava Dakika Hilesi 2022 veya benzeri gibi başlıklar aratarak aslı olmayan çeşitli internet sayfalarına bağlanıp boş yere vakit harcamaktadırlar. Sizlere tavsiyem bu şekilde boş yere aramalar yapmayın.

Bimcell Ücretsiz Dakika kampanyaları şuan için bu kadardır. İlerleyen zamanlarda farklı kampanyaların çıkması durumunda konuyu tekrar güncelleyeceğim. Herhangi bir sorunda veya yapamadığınız yerleri yorum bırakarak destek alabileceğinizi unutmayın.

YouTube video

Sıkça Sorulan Sorular📌

BİMcell ek dakika nasıl yapılır?

Bimcell bedava 100 dakika kampanyasına katılım yaparak kolayca 100 dakika hediye paketini hattına yükleyebilirsiniz.

Bimcel 250 dakika ne kadar?

Pek fazla bilinmeyen 250 dakika kampanyası ile hattınıza anında 250 dakika yükleyebilirsiniz.

5/5 - (1 vote)
Ferdi Yıldız

Ferdi Yıldız

2020 yılının ilk aylarında açmış olduğumuz teknodiyari.com internet sitesinde Vodafone, Turkcell, Türk Telekom ve Bimcell operatörlerin abonelerine sunduğu hediye internet, dakika ve SMS gibi kampanyaları bulabilirsiniz. Siteye eklenen tüm konuları titizlikle kontrolleri tamamladıktan sonra eklenmektedir. İlgili konularda herhangi bir hile veya aldatmaca gibi yanlış kampanyalar yer almamaktadır.
Yorum yapın

1