Bedava Hesaplar

Clash of Clans Elmas Hilesi

Clash of Clans Elmas Hilesi başlıklı yazımızda sizlere Clash of Clans taş hilesi ile ilgili forumlardan ve yabancı bir çok siteden toplamış olduğumuz tamamen tarafımızca test edilip onaylanmış hileleri paylaşacağız

Clash of Clans’ın heyecan verici ve benzersiz anlarla dolu harika bir oyun olduğunu bir kez daha hatırlatmakta fayda var ve muhtemelen bunu kendiniz de deneyimlediniz. Oyundaki görev, köyünüzün güçlendirilmesi ve madenciliği en üst düzeye çıkarmak ve onu görkemli bir krallığa dönüştürmektir. Mallarınızı korumanın yanı sıra diğer köylere de saldırmanız gerekiyor. Oyunun “Çok Oyunculu Modu” var. Bu modda seviye olarak sizden daha yüksek veya daha düşük bir oyuncu ile karşılaşmazsınız. İkinci mod, Goblin köylerine saldırdığınız “Tek Oyuncu” modudur.

Clash of Clans Taş Hilesi

Bir barbarın hayatında altın vardır, aynı zamanda değerli taşlar da vardır! Elmaslar. Clash of Clans oyunu için rakiplerinize karşı avantaj elde etmenizi sağlayacak değerli bir para birimi. Hızlı bir şekilde biraz toplamak için kılavuzumuzu takip edin.

Bu oyunda tadını çıkarabileceğiniz birçok ilginç özellik var. Ancak açabilmek için paraya, elmaslara veya iksirlere ihtiyacınız var. İlk bakışta, Clash of Clans’taki oynanış, Age of Empires gibi diğer kraliyet oyunlarına çok benzer. İlk önce çeşitli basit binalar inşa ederek başlarsınız.

Bundan sonra, çevreyi yükseltmek için yavaş yavaş köyde yaşayan işçileri veya çeşitli insanları eklersiniz. Örneğin, savunma yapmak, bahçecilik ve diğerleri gibi.

Bu çevrimiçi oyunda ayrıca bir klana katılabilir ve kaynaklarını almak için diğer krallıklara birlikte saldırabilirsiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda sihirli eşyalar da alabilirsiniz!

Bu sihirli öğeler, savunma OP’nizi yapabilir ve karakterlerinizi daha güçlü hale getirebilir. Bazen savaşları kazanmak gerçekten zordur, işte burada hileler size yardımcı olabilir.

Bir savaş lordu olarak her zaman inşa etmeniz gereken binalar, eğitmeniz gereken birimler, geliştirmeniz gereken bir köy vb. vardır. Kaynaklarınızı iyi yönetmek bu nedenle bu oyunda çok önemlidir. Clash of Clans elmas zaman sınırı olmadan ücretsiz olarak oynanabilir, ancak özel bir para birimi olan değerli taşlar oyununuzu güçlendirebilir. Elmaslarla, örneğin bir binanın yapım süresini hızlandırabilir veya iyileştirebilir, hızlı bir şekilde birlikler üretebilirsiniz, vb. Elmaslar ayrıca özel eşyaların veya sadece altın ve iksirlerin satın alınması için çok faydalıdır. Elmasların kahramanlarınızı diriltebileceğinden veya sağlık yenilenmesini artırabileceğinden bahsetmiyorum bile. Kısacası, Coca-Cola Zero Gaming Zone’da bunun yerine beğeniler arıyor olsak bile, Clash of Clans’ta mücevherler savaşın damarlarıdır. Clash of Clans’da nasıl elmas toplayacağınızı öğrenin

1. Clash of Clans için Pro Hile

Clash of Clans Hile için Pro Cheat nasıl kullanılır o kadar kolaydır ki bu hile uygulaması oyuncular tarafından en çok indirilenlerden biridir.

Aynen CoC oyununa benziyor, sadece oyunda bitmeden anında para, mücevher ve iksirin tadını çıkarabilirsiniz! Bir şey inşa etmek istersen, otomatik olarak biter, değil mi?

Bu uygulama, sınırsız para hilesine sahip olmanın yanı sıra, kolayca kazanabilmeniz için CoC oynama ipuçları gibi benzersiz özelliklere de sahiptir. Sadece aşağıdaki bağlantı üzerinden orijinal CoC hile uygulamasını indirin!

https://jalantikus.com/apps/pro%20cheat%20for%20clash%20of%20clans/

Clash of Clans Elmas Hilesi
Clash of Clans Elmas Hilesi

2. Clash of Clans MOD APK

Clash of Clans için Pro Cheat’i kullanmanın yanı sıra, birçok avantaj elde etmek için Clash of Clans MOD APK’yı indirip yükleyebilirsiniz.

Bu MOD, sınırsız elmas, altın, iksir ve diğerlerini hemen alabileceğiniz şekilde değiştirilmiş bir Clash of Clans uygulamasıdır! Bu hile, her zaman kazanmanız söz konusu olduğunda gerçekten en etkili olanıdır.

https://jalantikus.com/games/clash-of-clans-coc-mod/

3. Freedom APK Hile Oyunu Android

Diğer Clash of Clans elmas hilesi uygulamalarından farklı olarak Freedom Cheat Game Android, CoC dışındaki oyunlar için de kullanılabilen bir hack uygulamasıdır.

Sadece bu uygulamayı yükleyin, ardından istediğiniz oyundaki tüm satın alma işlemlerine anında erişebilirsiniz! Sadece para veya alışveriş hilelerini değil, çeşitli özel hileleri etkinleştirme özelliği de vardır. İlginç değil mi? Bu çevrimiçi hileyi aşağıdaki bağlantıdan indirin.

https://jalantikus.com/apps/freedom-cheat-game-android/

4. Clash of Clans Prank için Hile

Basit bir arayüz ve birçok ilginç özellik ile Clash of Clans-Prank Cheat’in yüksek puan alması şaşırtıcı değil. Bu Clash of Clans hile uygulaması size Gems Tracker’da sonsuz paranın tadını çıkarma fırsatı verir, böylece kolayca mücevher alabilirsiniz.

Bu uygulamanın boyutu da oldukça düşüktür. Sadece 2.9 MB ile Clash of Clans oyunundaki tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz! Bu çevrimiçi hileyi aşağıdaki bağlantıdan indirin.

https://jalantikus.com/apps/cheat-for-clash-of-clans-prank/

5. CoC Prank için Sınırsız

Clash of Clans’ta hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan mücevher, Altın, İksir veya Kara İksir almak ister misiniz? Sadece bu CoC hilesini kurun!

CoC Prank için Sınırsız Taşlar, çok para kazanabileceğiniz diğer Clash of Clans hile uygulamaları ile aynı özelliklere sahiptir.

Bu uygulamanın avantajı, Android 4.0.3’ün eski sürümlerinde kullanılabilmesi ve boyutunun nispeten hafif olmasıdır, sadece 4.1 MB!

https://jalantikus.com/apps/unlimited-gems-for-coc-prank/

Önerilen Popüler Konular

 6. Clash of Clans hileleriyle ilgili her şey burada!

Mücevherler size gerçek paraya mal olacağından, bilgisayar korsanlığı dünyasına dalmak cazip gelebilir. Daha fazlasını aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

https://www.square-tools.site/games/6573586

Clash of Clans Nasıl Elmas Kasılır?

Öncelikle yapmanız gereken şeylerden biri köyünüzün içinde bulunan taşları ve bitkileri kaldırın. Zaten bunları kaldırmazsanız oraya binalar yapamazsınız. Hem bu sayede yani bunları köyünüzün içinden kaldırdıkça elmas kazanırsınız

Clash of Clans Çinlilere Ne Oldu?

Clash of Clans‘in yapımcısının satılacağını sizlere aktarmamızın ardından satış işlemiyle ilgili resmi açıklama geldi. Çinli şirket Tencent, dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan Clash of Clans‘in yapımcısı Supercell‘i 8,6 milyar dolara bünyesine kattı.

Clash of Clans İnternet Ne Kadar Yer?

Clash of Clans 10 dakika boyunca ortalama 3 MB internet yemektedir. İksir güçlendirmesi ile 1 saat oyunu oynadığınızda ortalama 15-20 MB internetinizi yiyecektir. Diğer oyunlar arasında az internet tüketimi olan keyifli bir oyundur. 10 dk boyunca 3 MB internetiniz gider.

COC 6 İnşaatçı Nasıl Alınır?

Clash of Clans‘ta 6. işçiye sahip olmanız için O.T.T.O.
Kulübesini 5. seviyeye yükselttikten sonra ek bir inşaatçı sahibi olabilmeniz için:
Asıl köyde 3 bina geliştirmeniz.
Top Arabasını 18. seviyeye yükseltmeniz.
Mega Teslayı 9. seviyeye yükseltmeniz.
Savaş Makinesini 30. seviyeye yükseltmeniz gerekiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu