Reklam
Türkçe Yama

Elden Ring Türkçe Yama

 

Elden Ring Türkçe Yama ile oyunu daha akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz. Elden Ring, Dark Souls olarak bilinen zorlu fantezi RPG oyunları serisini yaratan aynı stüdyo olan popüler FromSoftware stüdyosunun en son oyunudur. Bununla birlikte, Elden Ring’in önceki oyunlarından önemli bir farkı vardır: Açık dünyadır, yani oyuncular tüm oyun dünyalarını özgürce dolaşıp istedikleri her şeyi yapabilirler. Patronlarla savaşmaktan görevleri tamamlamaya kadar, oyuncular oyunda nasıl ilerleyecekleri konusunda tam bir özerkliğe sahipler. Şüphesiz bu nedenden dolayı 2022’nin ve ötesinin en büyük oyunlarından biri olacak. Souls türünü biraz daha erişilebilir kılıyor olması, Hidetaka Miyazaki tarafından geliştirilmiş olması ve arka planın Game of Thrones romanlarının yazarı George RR Martin tarafından hayal edilmiş olması, birçok oyuncunun bu yapımla ilgilenmesini sağlamıştır.

Elden Ring Oyunu Nedir?

Elden Ring video oyunu yaratıcısı Hidetaka Miyazaki ve yazar George RR Martin arasındaki işbirliğinden kaynaklanan, FromSoftware tarafından geliştirilen ve Bandai Namco Entertainment tarafından yayınlanan bir aksiyon RPG video oyunudur.

Oyunda, oyuncu, Ebedi Kraliçe Marika’nın yavrularıyla paylaştığı Elden Yüzüğü parçalarını toplama görevine sahip olacak. Bu parçalar, oyunun geçtiği dünya olan Lands Between’de düzeni yeniden sağlamaya yardımcı olacak. Oyunu kazanmak, Elden’in efendisi olduğu ve Elden Yüzüğü’nü kullanabileceği ve Aradaki Toprakları terk eden Büyük İrade’yi çağırabileceği anlamına gelir.

Rünleri toplamak için farklı rakiplerle savaşmanız, anlaşmalar yapmanız, yardım almanız gerekiyor. Unutulmamalıdır ki, Ebedi Kraliçe Marika’ya ulaşmanın da farklı yolları vardır. Bazıları daha kısa iken diğerleri değildir.

Elden Ring, Kraliçe Marika’nın varislerinin yüzüğün parçalarını tuttuğu çeşitli yerlere ev sahipliği yapmaktadır. Bunları toplamak için çeşitli konumlarda bulunan bossları yenmeniz ve yol boyunca engelleri aşmanız gerekiyor. Bazı yerlerde yapılacak en iyi şey, daha şiddetli olmaya söz veren belirli rakiplerden kaçınmak için bir anlaşma yapmak veya yolun etrafından dolaşmaktır.

Elden Ring dünyasında bossları yenmek kolay değil. Bazıları düşündüğünüzden daha çeviktir. Bu yüzden bu amaç için gerekli olan silah ve zırhların toplanması gerekmektedir.

Elden Ring Oyunu Kaç Saat Sürer?

Her oyuncunun kendi oyun tarzına sahip olduğu göz önüne alındığında, bir oyunun ömrünü tahmin etmek oldukça zordur, bu oyun türü için daha da geçerlidir. Ancak farklı getirilere göre tahmin yapmak kolaydır. Elden Ring için yaşam süresi, bu dünyada nasıl gelişmek istediğinize, basitten ikiye, hatta daha fazlasına geçebilmenize bağlı olarak kaçınılmaz olarak oldukça farklı olacaktır.

Aşağıda, hedeflerinize bağlı olarak Elden Ring oyunu indir tahmini ömrünü bulabilirsiniz. Ayrıca, her köşeyi keşfetmeye veya tersine ana görevi acele etmeye daha yatkınsanız, zamanın değişebileceğini unutmayın.

  • Ana görev → Yaklaşık 30 saat.
  • Ana görev ve bazı ikincil → En az 60 saat, 100 saati geçebilir.
  • Oyunu bitir → İyi bir yüz saat say.

Bu Konuda İlginizi Çekebilir

Minecraft Premium Hesaplar Bedava
Bedava Roblox Hesapları ve Robux Kodları
Steam Cüzdan Kodları
LoL (League Of Legends) Bedava RP Kodları
Bedava Pubg Mobile UC Kodu

Elden Ring Türkçe Yama İndir

Game of Thrones yazarı George R. R. Martin’in desteğiyle tasarlanan fantastik rol yapma oyunu, olağanüstü bir görsellik ve anlatıya sahip. Eğer İngilizceniz iyi değilse, hikayedeki bazı ayrıntıları kaçırabilirsiniz. Bu nedenle Elden Ring Türkçe yama indir seçeneği en doğrusu olacaktır.

Elden Ring Türkçe Yama Kurulumu

Aşağıdaki linkten Elden Ring Türkçe Yama indirin.

https://cdn.discordapp.com/attachments/770042635472863262/947767903913132042/ER_1021_v2.rar

Elden ring Türkçe yama kurulumu için aşağıdaki adımları takip edin:

  • İndirdiğiniz “ER_1021_v2.rar” dosyasını çıkarın.
  • Oyun simgesine tıklayın ve Dosya konumuna gidin.
  • D:GAMESELDEN RING/
  • exe dosyasını buraya atın ve kurulumu yapın.
  • eldenring_TR.exe ile oyunu başlatın.
  • Normal simgesinden girerseniz ingilizce olarak oynayabilirsiniz.
  • Yamayı silmek için oyunun kurulu olduğu yerdeki ER_TR_YAMA_SİL.exe yi çalıştırın.

Sıkça Sorulan Sorular 📌

Elden Ring Türkçe Yama gelir mi?

FromSoftware’ın beğeni toplayan yeni fantastik rol yapma oyunu Elden Ring için yapılan Türkçe yama çalışması tamamlandı. Çeviri, metin kontrollerinin ve ön test aşamasının tamamlanmasının ardından yayınlanacak.

Elden Ring kaç saat?

Elden Ring‘i tamamlamak ne kadar sürer? Açık dünyası ile oyunculara uzun soluklu bir macera sunan Elden Ring, oynanış tarzına göre farklı sürelerde sonlandırılabiliyor. Eğer tamamen ana hikayeye odaklanırsan oyunu 50 saat civarı bir sürede bitirebilirsin.

Elden Ring indirime girer mi?

Elden Ring indirime girmeye direnen yapımlar arasında. Başarılı şekilde piyasaya sürülen ve iyi bir çıkış yakalayan yapım, geçmişe bakarak konuşacak olursak inatla indirime girmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu