Reklam
Teknoloji

Evde Kal Bedava İnternet Kampanyaları

Evde Kal Bedava İnternet Kampanyaları kampanyaları konusuyla siz değerli misafirlerimizi önemli bir konuda bilgilendirmek istiyorum. Şu zor günlerde evde ihtiyacımız olabilecek en önemli şeylerden birisi hediye internet paketleridir. Bir çok abone Google arama motoruna Evde Kal İnternet Hediyesi ve Evde Kal 20 GB İnternet Hediyesi gibi başlıklar aratarak ücretsiz internet paketleri arayışındalar. Bugün sizlere Evde Kal Hediye İnternet paketleri var mı? varsa Evde Kal Bedava İnternet Nasıl Yapılır hakkında makale paylaşacağım.

Dünya genelinde günden güne vakaların artışının yaşanmasıyla birlikte sokağa çıkma yasakları gelmeye başladı. Durum böyle olunca GSM operatörleri abonelerinin isteklerine yanıt vermek amacıyla ucuz internet dönemi ve Evde Kal Ücretsiz İnternet dönemini başlattı. Hemen aşağı kısımda Turkcell, Vodafone, Türk Telekom ve Bimcell operatörlerinin abonelerine Evde Kal kampanyasıyla ücretsiz sunduğu hediye paketlerini bulabilirsiniz. Alternatif internet paketlerine ihtiyacınız varsa konunun altına bulunan tüm operatörlere ait ücretsiz internet kampanyalarını bulabilirsiniz.

Evde Kal Bedava İnternet

Turkcell Evde Kal Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell abonelerine Evde Kal kampanyası adı altında herhangi bir hediye internet paketi sunmamıştır. Yalnız size sunacağımız farklı bir kampanya sayesinde anında 2 GB hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Sadece faturasız hat sahiplerine özel olan bu kampanya sayesinde 01.01.2022 tarihi ile 01.07.2022 tarihleri arasında kullanmakta olduğunuz paketinizin yenileme işlemini Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden kredi kartınızla yaparak anında 1 hafta geçerli 2 GB hediye internet paketi kazanabilirsiniz.

Vodafone Evde Kal Bedava İnternet Kampanyaları

Evde Kal Hediye İnternet Vodafone kampanyası sadece Üniversite öğrencilerine özel olarak hazırlanmış kampanyadır. Kampanya dahilinde Üniversite öğrencilerine Vodafone operatörü 6 GB hediye internet paketi vermektedir. Hediye internet paketinizi Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak ek paketler kısmından anında hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Türk Telekom Evde Kal Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom bulunduğumuz zor günlerde abonelerini unutmadı. Faturasız ve faturalı hat sahiplerine özel olarak sunduğu Evde Kal Hediye İnternet Türk Telekom kampanyasıyla 4 GB hediye internet paketi sizi bekliyor. Hemen Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına giriş yaparak sana özel sekmesine tıklayıp 1 ay geçerli 4 GB hediye internet paketini anında hattına yükleyebilirsin.

Bimcell Evde Kal Bedava İnternet Kampanyaları

Bimcell Evde Kal kampanyası maalesef bulunmamaktadır. Alternatif olarak hattınıza tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yaparak 1 ay geçerli 10 GB hediye internet paketi kazanmanız mümkündür. Burada dikkat etmeniz gereken tek şey hattınıza TL yükleme işlemi yapmadan önce telefonunuzun SMS kısmına gelerek SAHUR2022 yazıp 5555 numarasına SMS göndermeniz gerekmektedir. TL yükleme işlemini yaptıktan sonra kısa süre içerisinde gelecek onay mesajının ardından 10 GB hediye internet paketi hattınıza tanımlanmış olacaktır.

Alternatif İnternet Kampanyaları

Evde Kal Bedava İnternet Kampanyaları 2022 konumuz buraya kadardır. Aklınıza takılan her türlü soruyu yorum yazarak bizlere gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu