Reklam
Türkçe Yama

Far Cry 6 Türkçe Yama ve Kurulum Son Sürüm

Far Cry 6 Türkçe Yama ve Kurulum Son Sürüm makalemizde basit bir şekilde oyunu Türkçe ‘ye çevirip daha akıcı bir şekilde oynayabileceksiniz. Ubisoft tarafından geliştirilen oyun, satın almayı bekleyen herkes için Xbox, PC ve PlayStation gibi platformlarda sunuldu. Ancak bir kez indirilip kurulduktan sonra birçok oyuncu bir sorunla karşılaştı: oyun Türkçe değil!

Aşağıda Far Cry 6 hakkında her türlü bilgiye ulaşacaksınız. Ayrıca Far Cry 6 Türkçe yama yüklemek için yapmanız gerekenlerden bahsedeceğiz.

 

Far Cry 6 Nedir?

Far Cry 6, kurgusal tropik Yara adasında geçen bir FPS oyunudur. Far Cry 6’da oyuncular kendilerini modern gerilla savaşının kalbinde bir diktatöre karşı savaşırken, kaos içindeki bir dünyada bulurlar. Artık süper kötümüz ve oyun alanımız olduğuna göre, tek ihtiyacımız olan kahramanımız Dani Rojas. Karakterin cinsiyetini maceranın başlangıcından itibaren seçmekte özgürsünüz.

Antón Castillo, Yara adasında insanlara milletlerini geçmiş büyüklüğüne geri döndürme sözü vererek iktidara geldi ve her ne pahasına olursa olsun kendi fikirlerini topluma empoze etmek istiyor. 13 yaşındaki oğlu Diego isteksizce babasının kanlı yolunu takip ederken Antón, Yara’nın geleceğini sımsıkı elinde tutuyor.

 

Castillo adayı, üretimi oldukça toksik olan umut verici bir ilaç olan Viviro’yu geliştirmek için büyük bir ilaç laboratuvarına dönüştürüyor. Bu, köle emeği tarafından gerçekleştirilecek: Castillo’nun “sahte Yaranlar” olarak tanımladığı dışlanmışlar. Amerika Birleşik Devletleri’ne yelken açmayı hayal eden, ancak bunun yerine Antón Castillo rejimini devirmek için çılgın bir özgürlük savaşçısı grubu olan “Libertad” tarafından işe alınacak olan genç bir Yaran olan Dani Rojas’ı oynuyoruz.

Dani Rojas, ülkenin diktatörü Anton Castillo’nun yönetimi devralması için yetiştirdiği baskıcı rejimine karşı savaşan yerel gerillaların bir üyesi oluyor. Dövüşünde sana yardım etmesi için müttefiklerin Amigolara güvenebilir ve kendi silahlarını ve araçlarını üretebilirsin. Bir ulusu bir diktatörden ve oğlundan kurtarmak için modern gerilla savaşının acımasız dünyasına dalın.

 

Far Cry 6’nın Tarihçesi

Far Cry 3’ün 2012’deki olağanüstü başarısından bu yana Ubisoft, her üç veya dört yılda bir yeni bir eserle bu başarıyı tekrarlamaya çalıştı. Yapımcı firma Ubisoft, Far Cry 6’da her şeyi siliyor ve yeni bir hikaye, yeni bir evren, yeni bir karakter galerisi sunuyor. Yıpratıcı bir askeri taktik olan gerilla savaşı, burada havalı bir faaliyete dönüşüyor – kahramanımız ” eğlence ” terimini tekrar tekrar kullanıyor. Ancak temel mantık önceki versiyonların çok benzeri.

Oyun mekaniği açısından Yara güneşi altında yeni bir şey yok. Oyun döngüsü artık tanıdık. Üsleri ve kontrol noktalarını ele geçirir, yerel halka yardım eder ve yol boyunca ganimet toplarsınız. Viviro’nun yanan alanları bile Far Cry 5’in “Grace” oyununu andırıyor.

 

 

En azından serinin üçüncü bölümünden beri Far Cry tarifi artık iyi biliniyor: megaloman bir kötü adam, yeniden fethedilecek egzotik topraklar ve… şiddet, çok fazla şiddet. Far Cry 6 oyunu, yeni kıyafetler giymiş öncekilerin basit bir kopyası gibi görünme riskini göze alarak bu eğilimi tersine çevirmiyor. Bununla beraber her şey çok gerçekçi.

Oyun PC’de gerçek güzellikte grafikler sunmak için inanılmaz derecede iyi optimize edilmiş. Far Cry 6 evreninin ne kadar büyüleyici olduğunu oyunun içinde kaybolduğunuzda daha iyi anlıyorsunuz. Bu durum size kusurları tamamen unutturuyor.

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama ve Kurulum Son Sürüm

Far Cry 6 Hakkında

Onlarca yıllık ekonomik yaptırımlar, şimdi yoksullaşmış ve bölünmüş ulusu çok yıprattı. Yara sakinlerinden bazıları Antón’u körü körüne takip ederken, diğerleri yeni bir amacın izinden gidiyor. Diktatörün yöntemlerinin artan baskısından bunalanlar isyanı ve ayaklanmayı tercih etti.

Adanın diktatörü Antón Castillo, ülkeyi eski ihtişamına kavuşturmaya kararlıdır ve oğlu Diego, babasının kanlı ayak izlerini takip etmektedir. Orman, plajlar ve Yara’nın başkenti Esperanza arasında Castillo Rejimi ile büyük bir mücadeleye girişin.

Castillo’nun acımasız rejimine son vermek için silahlar, sırt çantaları ve DIY araçları kullanın. Antón’un zalim rejimini küle çevirecek bir devrime öncülük etmek için şaşırtıcı yeni araçlar, silahlar ve hayvan dostlarından oluşan benzersiz bir cephanelik elinizin altında. Far Cry 6, yeni el yapımı silahlar ve Supremo adlı ünlü sırt çantaları ile nitelikli bir cephanelik sunuyor. Castillo’nun askeri güçlerini alt edecek kadar güçlü olmak için yerel zihniyeti benimsemeniz ve sahip olduklarınızla etkili stratejiler geliştirmeniz gerekecek.

 

Ada, Castillo rejiminin elinden geri alınması için keşfedilebilecek 5 bölgeye ayrılmıştır. Maceranızın başlangıcında, sizi iyi bir gerilla yapacak temel bilgileri öğrendiğiniz ve ana adanın sert gerçekliğine çıkış kapınız olacak küçük Isla Santuario adasına varıyorsunuz. Adanın her bölgesi, Korkunç Anton’a gitmeden önce yüzleşmeniz gereken önemli bir düşmanla ilişkilidir. Bu anlamda macera oldukça özgür ve oyun tarzınıza göre veya önce öldürmek istediğiniz kişiye göre rotanızı değiştirebiliyorsunuz.

Diktatörlük Kötü!

Küba ile karşılaştırabileceğimiz Yara adlı kurgusal bir adada, sıcak renklere sahip tropikal evren. Karakterimiz bir kez daha diktatör olan birini yerinde yıkmaya çalışmak zorunda kalacak. Sıcak ve nemli bir gecede, çatılarda (Havana) Esperanza, sen ve en iyi iki arkadaşın

Amerika’ya sonsuza kadar gitmek üzere gizli bir yolculuk planlıyorsunuz. (Küba) Yara ve diktatörlük eğilimleri olan faşist. Açıkçası, her şey planlandığı gibi gitmez, tekneniz ele geçirilir ve arkadaşınızın son isteğine göre bir gerilla klanı ile temasa geçersiniz. Yani burada adayı diktatör Anton Castillo’nun boyunduruğundan kurtarmayı amaçlayan bir devrimin perde arkasına atıldınız. Bunun için önce takımadaların çeşitli küçük isyancı gruplarını birleştirmek ve yozlaşmış bir faşisti zayıflatmak gerekecektir. Bölgeden bölgeye, Anton Castillo’nun suç ortaklarını ortadan kaldırın ve adanın sakinlerini özgürleştirmeye yardımcı olun. Bu, Ubisoft’un “politik” olarak tanımlanan bir oyun fikri: diktatörlük kötü!

 

Far Cry 6 Nasıl Oynanır?

Ubisoft her şeyi düşünmüş. Saf bir macera oyunu olan Far Cry 6, farklı karakterlerle birçok etkileşim, kendi cephaneliğinizi yapma ve hatta karakterinizi A’dan Z’ye özelleştirme imkanı ile aksiyon ve anlatımı oldukça iyi bir şekilde birleştiriyor. Beceriler artık kıyafetlerde bulunuyor ve bu beceriler, oyuncunuzun görünümünü değiştirmenin yanı sıra hikaye ilerledikçe size bazı ek yetenekler kazandıracak! Özelleştirilebilir silahlarınız var. Kullandığınız farklı mühimmat karşısında düşmanların hepsi eşit olmayacağından, arzularınıza ve ihtiyaçlarınıza göre oynama imkanına kavuşuyorsunuz.

Bu büyük adayı keşfetmek için hangi seyahat modlarını seçeceğinize siz karar vereceksiniz. Vaktiniz varsa yürüyerek de keşif yapabilirsiniz. Ancak atlar ve tanklara kadar çok sayıda aracı da kullanabilirsiniz! Oyundaki misyonunuz çeşitli görevleri tamamlamak ve her şeyden önce Libertad’ın arkadaşlarını toplamayı başarmaktır. Düşmanlarınızı yenmek için yöntemi seçmek size kalmış.

far cry 6 tr yama
far cry 6 tr yama

Özgürlük Mücadelesini Aydınlatın

Ülkesini bir barbarın yönetimine karşı savunan yerel bir Yaran olarak bir başarı öyküsüne dalın. Modern bir gerilla ol ve ulusunu özgürleştir.

Gerilla Ateş Gücü

İhtiyacınız olanı yapmak için kullanmanız gereken bir savaşta, Antón’un acımasız rejimine karşı gelmek için benzersiz ve şaşırtıcı yeni silahlar, araçlar ve hayvan yoldaşlardan oluşan eşsiz bir cephaneliği kullan.

Yardımcıların Seni Bekliyor

Eski KGB casusu Juan Cortez ve evcil Guapo’dan sevimli dachshund Chorizo’ya kadar Yara’nın zengin dünyasını keşfederken unutulmaz ve renkli karakterler seni bekliyor. Asi bir lidere dönüşen gazeteci Clara Garcia ve eline geçen her şeyden ölümcül silahlar tasarlama konusunda gerçek bir DIY dehası olan Juan Cortez ile hemen kaynaşacaksın.

Far Cry 6’da ilk kez, başkenti Esperanza’nın ordu tarafından kordon altına alındığı bütün bir adada gelişiyorsunuz. Gölgelerde dinlenerek veya şiddetli sokak çatışmalarında Antón’un askerlerine meydan okuyarak mücadeleye girişin.

Gözünüzü Karartın

Kendinizi devrimin kalbindeki yoğun gerilla savaşının ortasına bırakın. Antón rejimine son vermenize yardımcı olacak askerleri ve kaynakları toplarken plan ve stratejilerinizi gözden geçirin.

 

Far Cry 6 İpuçları

Direniş Sembolleri

Maceranız sırasında oldukça hızlı keşifler yapacaksınız. Mavi renk, Castillo’nun kırmızısına karşı direnişin rengidir. Haritanın her tarafına dağılmış ve az çok güvende olmanızı sağlayan farklı yolların dışında, belirli sembollerle karşılaşacaksınız. Hayatta kalmanız için gerekli kaynakları bulmanıza yardımcı olacaklar.

Akıllı Telefon

Rakiplerinizi tespit etmek ve bilgi toplamak için son teknoloji cep telefonunuzu çıkarmanız yeterli. Hedefin sınıfını, kullandığı mühimmatı ve zayıf yönlerini (delici mermiler, içi boş mermiler vb.) söylediği için telefondan yararlanabiliyorsunuz.

Bilgi Toplayın

Bazı karakterler size önemli bilgiler verecek. Dost üslerinizin yakınında genellikle siyah bir ünlem işaretiyle gösterilirler. Yeni askeri hedefler, FND önbellekleri ve “Yara’nın hikayesi” olarak adlandırılan yan görevler olsun, yapacak çok şeyiniz olacak! Bu, adanın etrafındaki gezilerinizi kolaylaştırmak için haritanızdaki işaretçilerin kilidini açacaktır.

Başka çözümler de mümkündür. Örneğin, aynı tür bilgileri elde etmesi için bir vatandaşa yardım edebilir veya bir gardiyana rüşvet verebilirsiniz. Gergin bir iklime ve ağır bir atmosfere rağmen, konuşmak büyük ödüller kazanmak için faydalı ve gereklidir. Askeri üsleri gizlice “temizlemek” istiyorsanız bu yöntemden yararlanabilirsiniz.

Çevreyi Yüksekten Kolaçan Edin

Yara dağlık bir adadır ve onu detaylı bir şekilde araştırmak için birkaç araca ihtiyacınız olacak. Hikayede oldukça hızlı bir şekilde, size bir kanca, bir paraşüt ve bir kanat takımı verilecek. Yüksek bir yere çıktıktan sonra, tek yapmanız gereken kendinizi boşluğa atmak ve ardından sağlam bir zemine ulaşmak için paraşütünüzü açmak. Bu esnada gözlem yapacak ve birçok bilgiye ulaşacaksınız.

Keşfetmekten Çekinmeyin

Far Cry serisi, haritalarının her yerinde öğeleri gizlemekle ünlüdür. Yara’da da aynı durum geçerli. Kaynaklara ve ekipman parçalarına sahip olmak istiyorsanız, adayı yukarıdan aşağıya aramanız gerekecek. Keşfetmek size yeni kapılar açacak.

Far Cry 6 Konfigürasyon

Far Cry 6 sistem gereksinimleri aşağıda görüldüğü gibidir:

Asgari

İşletim sistemi: Windows 10 64 bit

İşlemci: Intel i5-4460 AMD Ryzen 3 1200

Hafıza: 8GB

Grafikler: Nvidia GTX 960 AMD RX 460

Depolama: 60 GB

Önerilen

İşletim sistemi: Windows 10 64 bit

İşlemci: Intel i7-7700 AMD Ryzen 5 3600X

Hafıza: 16 GB

Grafikler: Nvidia GTX 1080 AMD RX VEGA64

Depolama: 60 GB

Far Cry 6 Kurulum Son Sürüm İndir

Far Cry 6 için toplam indirme boyutu aşağıdaki gibidir:

54,83 GB (PS5)

50 GB (Xbox Serisi X|S)

17 GB (PS4 ve Xbox One)

60 GB (Bilgisayar)

Aşağıdaki link üzerinden Far Cry 6 indir full ücretsiz

https://dosyaindir.wboo.net/Far-Cry-6.asp?id=146

 

Far Cry 6 Türkçe Yama Son Sürüm

Far Cry 6’yı Türkçe oynamak için birkaç adımı izlemeniz gerekecek!

  • Far Cry 6 Türkçe Yama indir için öncelikle Far Cry 6’nın kurulmuş olduğu dizini seçmeniz gerekiyor.
  • Kur bölmesine tıklayıp çıkan uyarıyı onaylayın.
  • Artık oyunu Türkçe oynayabileceksiniz!

Alternatif 1

https://www68.zippyshare.com/v/oupeoHja/file.html

Alternatif 2

https://www29.zippyshare.com/v/2gEQhODT/file.html

Alternatif 3

https://www.virustotal.com/gui/file/21d92fd16df4b036bfa90f2cc2b9ab3caa94d6762066c42ec98b48f931fac844

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu