Reklam
Teknoloji

LoL Kostüm Hilesi (Skin Hilesi)

 

LoL Bedava Kostüm Hilesi konusuyla tekrar karşınızdayız. LoL diğer adıyla League Of Legends oyununda ihtiyacınız olabilecek ekipmanlardan birisi olan Kostümler bilindiği gibi ücretli olarak satışı yapılmaktadır. Maddi durumu yeterli olmayanlar arama motorlarına LoL Kostüm Hilesi veya League Of Legends Kostüm Hilesi gibi çeşitli aramalar yapıyor. Bugün sizlere LoL Skin Hilesi üzerine çeşitli bilgiler sunacağım.

Milyonlarca oyuncu kitlesi bulunan League Of Legends oyunu oldukça gelişmiş strateji oyunlardan birisidir. Oyuncular standart karakter veya kostümler üzerinde düzenlemeler yapabilmeleri bir takım ücretler ödemeler gerekiyor. Ücret ödemek yerine hile yolları arayışına giren bir çok kullanıcının hesapları teker teker banlanmaktadır. Ban sebebi hile kullanımı esnasında yaptığı hatalardan kaynaklanıyor. Bugün konumuzda LoL Skin Hilesi Bansız nasıl kullanılır hakkında detaylı bilgiler sunacağım.

LoL Kostüm Hilesi Ban Sebebi Mi

Riot Games tarafından yapılan açıklamaya göre herhangi bir sunucuda oyuna müdahale de bulunan üçüncü parti programlar artık yasaklandı. Ayrıca League Of Legends Skin Hilesi kullanan oyuncuların şikayet edilmesi durumunda hesapları kalıcı olarak kapatılacaktır. Kostüm hilesini denemek istiyorum diyorsanız Ranked veya normal maç yapmaya çalışmanızı tavsiye etmiyorum.

LoL Kostüm Hilesi 2022

Filipinler tarafından hazırlanan Mod Skin LoL Pro yazılımı tamamen ücretsizdir. Bu program sayesinde satın alma işlemi yapmadan hesaplarınız üzerinde skin denemeleri yapabilirsiniz. Ayrıca Mod Skin yazılımıyla bütün kostümleri ücretsiz kullanmanız mümkündür.

LOL Skin Hilesi
LOL Skin Hilesi

 

LoL Skin Hilesi Nasıl Yapılır

Oyuna bağlanmadan önce Mod Skin LoL Pro yazılımını indirin. Dosya içerisinden çıkan tüm dosyaları League Of Legends dizinine yapıştırın. Daha sonra oyunu çalıştırdıktan sonra tüm skinlerin açık olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hata almanız durumunda bilgisayarınızı yeniden başlatabilirsiniz.

Unutmadan bedava RP kodlarına ihtiyacınız varsa LoL Bedava RP Kodları konumuza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. İlgili konuya hiç bir yerde bulamayacağınız RP kodları eklenmektedir. Ayrıca konudaki kodlar her gün güncellendiğini bilmenizi isterim.

LoL Kostüm Hilesi 2022 (Skin Hilesi) konumuzun sonuna geldik. Aklınıza takılan veya yapamadığınız yerleri yorum kısmına yazarak destek alabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız yorumlara aynı gün dönüş sağladığımızı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu