Reklam
Bedava Hesaplar

Magnum Şifre Nasıl Gönderilir

Magnum Şifre Nasıl Gönderilir başlıklı makalemiz de sizlere magnum şifre gönderme adımlarından bahsedeceğiz.

Magnum, Belçika’da bir dondurma şirketidir. İlk olarak 1980’lerde Mogens Vigh-Larsen tarafından Danimarka’nın Aarhus kentinde Frisco tarafından geliştirilmiş ve üretilmiştir. Orijinal Magnum, üzeri çikolata kaplama ile kaplanmış bir vanilyalı dondurmadır. Orijinal Magnum, 120 ml değerinde 86 gram ağırlığındadır.

Magnum Şifre Nasıl Gönderilir

 

Magnum, 1989 yılına kadar çocuklara yönelik ürünler sundu. Daha sonra yüksek kaliteli bir çikolata kaplama ile süslendi. Böylece Magnum, tamamen yetişkinlerin gurme zevklerine adanmış ilk dondurma markası oldu. O zamandan beri Magnum, her yıl yeni koku ve tat özelliklerini genişleterek şaşırtmaya devam ediyor. Bugün dondurma pazarında lider olan marka, her zamankinden daha yoğun ve kaliteli bir deneyim sunuyor.

Bir kez tadına bakacak olursanız, mutluluk hissini tanıyacaksınız. Her lokmada kalın, pürüzsüz bir çikolata kaplaması ve kadifemsi vanilyalı dondurmayı tadacaksınız. Gerçek dondurma aşığı, lokmanın tazeliğini anlayacaktır.

Magnum Şifre Nasıl Gönderilir
Magnum Şifre Nasıl Gönderilir

Magnum Şifre Gönderme 2022

Magnum yıllardır Tükiye’de, ürünün tanıtımına yardımcı olacak bir kampanya stratejisi takip etmektedir. Her yıl müşterilerini 1 adet otomobille ödüllendiren Magnum bu yıl 1 adet Maserati Ghibli GT hediye kampanyası uygulamaya karar verdi. Bu kampanyada çok lüks bir ödül sizi bekliyor. Çekilişe katılmak için, katılımcıların herhangi bir Magnum dondurma ürünü satın almaları ve dondurma çubuğunun üzerinde yazılı olan şifreyi, isim, soy isimle beraber SMS yoluyla veya web sayfası üzerinden iletmeleri gerekmektedir.

Bu promosyon yarışması 1 Nisan 2022’den 30 Eylül 2022’ye (kapanış tarihi) kadar geçerlidir. Kapanış tarihinden sonra alınan girişler dikkate alınmayacaktır.
Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Adım 1: Mümkün olduğu kadar çok Magnum dondurması satın alın.

Adım 2: Magnum web sitesinde girmeniz gereken şifreyi içerdiği için dondurma çubuğunu atmayın. Dondurmayı yedikten sonra çubuğun üzerindeki şifreyi not edin. Magnum şifre gönderme iki türlü yapılabilir.

Adım 3: Çubukta yazan şifreyi isim soy isim ve adres gibi detaylarla SMS ile 2992‘ye yollayın. Ya da Magnum şifre Yarışması Maserati Ghibli GT Kampanyası web sitesini ziyaret edin ve çubuktaki şifreyi ekrandaki forumda yer alan ilgili yerlere girerek Maserati Ghibli GT elde etme fırsatını yakalayın!

Talimatları iyice takip edin ve bu yarışmanın kazananı olun. Her şey web sitesinin içinde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu