Reklam
Türkçe Yama

Outlast Türkçe Yama

Outlast Türkçe Yama başlıklı yazımızda outlast tamamen Türkçeye dönüşecek ve oyunun hikayesine hakim olacaksınız. Oyunu daha keyifli hale getirmek için makalemizde vermiş olduğumuz adımları takip etmeniz yeterli

Outlast, Montreal merkezli bir bağımsız stüdyo olan Red Barrels tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir Birinci Şahıs Hayatta Kalma video oyunudur. Oyun, Colorado Lake County dağlarının derinliklerinde bulunan Mount Massive Asylum adlı uzak bir akıl hastanesini araştırmaya karar veren serbest çalışan bir araştırmacı gazeteci Miles Upshur’un etrafında dönüyor.

Colorado’nun uzak dağlarının derinliklerinde, Massive Asylum Dağı’nda gizlenen korkular sizi bekliyor. Uzun süredir terk edilmiş olan şirket, yakın zamanda uluslararası Murkoff Corporation’ın ‘araştırma ve yardım’ bölümü tarafından yeniden açıldı. Bu psikiyatri kurumunda yürütülen faaliyetler büyük bir gizlilik içinde… ya da en azından bugüne kadar öyleydi.
Anonim bir kaynak tarafından bilgilendirilen serbest gazeteci Miles Upshur gizlice girer ve orada keşfettiği şey bilim, din, doğa ve hatta… diğer her şeyi karıştırır. İçeri girdikten sonra, binadan ayrılmanın tek umudu, Massive Dağı’nın barındırdığı korkunç gerçeğe dayanıyor.

Outlast Oyunu Nedir?

Outlast oyunu Red Barrels tarafından 2013 yılında Windows, PlayStation 4 ve 2014 yılında Xbox One, 2015 yılında Linux ve Mac ve 2018 yılında Nintendo Switch için geliştirilen ve yayınlanan bağımsız bir hayatta kalma korku FPS video oyunudur. Oyun, araştırma merkezinden çıkmak isteyen genç bir gazetecinin hikayesini anlatıyor. Binaya psikopatlar hakimdir ve onlarla doğrudan yüzleşmekten kaçınmak oyunun ana amacıdır.

Outlast Türkçe Yama Steam

Bu macera oyununun aksiyon yeri, Amerika Birleşik Devletleri, Colorado’da bulunan bir akıl hastanesidir. Satın alınmadan önce, uzun süre terk edilmiş gibi görünüyordu. Şimdi Murkoff şirketi araştırma merkezini burada açtı. Oyuncu, Miles Upshur adında genç bir gazeteci rolünü üstleniyor. Merkezde gerçekleştiği iddia edilen tuhaf uygulamalar hakkında bir mesaj alır. Ana karakter bir soruşturma yürütmeye ve gerçeği bulmaya karar verir. Binaya girdikten sonra burada birçok yasa dışı tıbbi deney yapıldığını ve bazen çeşitli ritüellerin olduğunu keşfeder. Antik katliamın kanlı izlerini araştırmak istiyorsanız Outlast oyununu oynayabilir ve birbirini takip eden sakinlerin ve istasyon personelinin neden öldüğünü öğrenebilirsiniz. Korkunç suçların tanıkları o kadar rahatsızdır ki, elinde sadece bir kamerası ve birkaç yedek pili olan ana karaktere yardım edemezler.

Outlast’ın teknik düzeyde aşırı hırsları olmasa da atmosferinde ve oyuncuya yerleştirmeyi başardığı korkuda oldukça etkili. Dün PC’de korkunçtu, bugün PS4’te de aynı derecede etkili olmaya devam ediyor.

Türkçe Yama kategorimizdeki diğer oyunları incelemek için tıklayın

Outlast Türkçe Yama İndir

Bu Türkçe yama, Outlast isimli korku oyunu ve ek paketi için Türkçe dil dosyalarını içerir. Yama kurulumundan sonra oyunu tamamen Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Menü, arayüz, senaryo, altyazılar 100% oranında Türkçe’ye çevrilmiştir. Outlast Türkçe Yama Oyunun Steam platformuyla uyumludur.

Outlast Türkçe Yama Kurulumu

https://yamatr.com/indir/outlast-turkce-yama/

Yukarıdaki linkten yamayı indirerek aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • Outlast Yama dosyalarını indirin.
  • Oyunun kurulu olduğu oyun ana dizinine girin ve indirmiş olduğunuz “Outlast” klasörünün içindeki dosyaları oyunun ana dizinine atın. Dosyaların üzerine yazması için onay verin.
  • Yama kurulumu tamamlandı. Oyun ayarlarından altyazıları açın.

Outlast Türkçe Yama indir ve kurulumu hakkında gerekli bilgileri verdik. Keyifli oyunlar dileriz. Outlast oyna ve tadını çıkar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu