Reklam
Türkçe Yama

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama ve Kurulum Son Sürüm

RDR2 TR Yama

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama Vahşi Batı’da bir fırtınada başıboş sığır gütmek. Sarhoş bir adam olarak bir salondan tökezleyerek trenden inmek. Meksika’da güneşin batışını izlemek, Red Dead Redemption 2 anılarından birkaçı. Nefes kesen grafikler ve sanat yönetimi. Red Dead Redemption 2’nin testçilerde görsel olarak bıraktığı izlenimi bu şekilde özetleyebiliriz. Abarttığımızı sanmayın: Red Dead Redemption 2 şimdiye kadar tasarlanmış en güzel açık dünya. Ayrıca, Rockstar’ın şimdiye kadar yaptığı en kendinden emin, olgun oyundur.

Oyun, 1899’da batının vahşi bölümünün sonuna doğru geçiyor. Van Der Linde çetesinin önde gelen üyelerinden Arthur Morgan olarak oynuyorsunuz. Hikaye uzun, seslendirme başarılı ve senaryo harika. Bunun sonunda, mümkün olan her duyguyu yaşamış olacaksınız. Devasa dönüşler ya da kafa karıştıran gizemlerle dolu bir hikaye değil. Bunun yerine, doğal ve insani özelliği ağır basan tipik bir western’e yelken açıyorsunuz. Oyun, sadece oynamanızı değil, yaşamanızı istiyor ve bunda dürüstçe başarılı oluyor. Kendinizi vahşi batıda yaşayan Arthur Morgan gibi hissediyorsunuz.

Oyunun en güçlü yanlarından biri, karakterlerin son derece iyi yerleştirildiği devasa evrenin tasarımı ve diyaloglarla görevlerin kalitesi. Ve oyun gelişiyor, zamanın geçtiğine dair gerçek bir izlenim veriyor. Oyun içinde zamanının muhtemelen %60’ını sadece Amerikan vahşi doğasında dolaşarak geçireceğin bu yavaş tempolu, görkemli, karakter odaklı Eski Batı tarihi dramasında çatışmalar, tren soygunları ve at sırtında sık sık heyecan verici kaçışlar şeklinde aksiyon da var. Avlanma, balık tutma ve kros gezilerinde veya kamp ateşi etrafında uzun sohbetleri de unutmamak lazım.

RDR2 TR Yama

Dünyanın en başarılı oyun geliştiricilerinden biri olan Rockstar Games, Deadwood’un video oyunu eşdeğerini yaratmak için yedi yıl harcadı. Oyunun baş karakteri Arthur Morgan, kendisini bir suçludan ziyade bir özgürlük savaşçısı olarak gören klasik bir batılı kanun kaçağı olan çete lideri Dutch Van der Linde etrafında toplanmış olanlardan biridir. Oyun, dolandırıcılarla, savaşan Güneyli mülklerle, rakip çetelerle ve yüzyılın dönüm noktası Amerika’sını şekillendiren, ırk ve kadınların oy hakkına değinen, ancak kapsayıcı anlatıyı Van der Linde’ye odaklayan canlı bir dizi tesadüfi karakterle karşılaşıyor.

Kullanılan teknoloji karakterlerin gerçek insanlar gibi görünmelerini ve hareket etmelerini sağlıyor. Onlarla birlikte soygunlarda, koşuşturmacalarda ve diğer maceralarda gezinirken, saatler içinde zengin portrelere dönüşen anekdotlara ve kişisel gözlemlere sahip oluyorsunuz. Yaşam, oyuncunun soygunlar, av gezileri, yemek yemek, uyumak, stok yapmak ve çetenin diğer üyeleriyle geyik yapmakla geçiyor. Bununla beraber kendinizi sık sık beklenmedik maceraların içinde buluyorsunuz. Ancak gerçek Amerikan manzaralarının kapsül versiyonlarından oluşan bir kolajla karşı karşıyasınız: dağların keskin soğuğu; kilometrelerce manzara sunan mesa çivili ovalar, Güney’in kurgusal Lemoyne eyaletindeki bataklıkta sisli, nemli sabahlar.

Anno 1800 Complete Edition Son Sürüm Türkçe Yama ve Kurulum

Red Dead Redemption 2 Notları

Oyun otoritelerinin önde gelenleri Red Dead Redemption 2 hakkında neler söylemişler, bir bakalım.

JeuxActu.com, sitesine başlığı böyle açtı: “Rockstar Games video oyunlarına ders verdiğinde”

“Red Dead Redemption 2, video oyunlarının rock yıldızları, işte onlar. Takımyıldızlar arasında, sektördeki büyük isimlerin bile muhtemelen asla ulaşamayacakları bir seviyedeler. Parmakları bir çırpıda, o zamandan beri böyle bir şok dalgası yaşamamış bir türde devrim yaratma yeteneğine sahipler…”

Gameblog:

“Red Dead Redemption II, Amerikan tokatıdır” diye uyarıyor. “Gişe rekorları kıran bir video oyunu. Çok sayıda, derin, zengin ve büyüleyici mekaniklerle bir araya gelmeyi başarıyor. Bu kadar usta anlatım, yazma ve sahneleme, neredeyse şaşmaz görünen inanılmaz bir prodüksiyonla bir araya geldi.… Red Dead Redemption 2 bir efsanedir, bir anıttır”.

JeuxVidéo.com:

“Bir oyundan daha fazlası olan Red Dead Redemption 2, türün en büyük sinematografik başyapıtlarından doğan bir destandır”

IGN:

“Red Dead Redemption 2, son yıllarda yayınlanan ve en iddialı video oyunu unvanını talep edebilecek tek çalışmadır […] Bu neslin en iyi tek oyunculu deneyimlerinden biri”

Gamespot:

“Red Dead Redemption II, nasıl olacağını değil de ne olacağını bilmenin getirdiği gerilimi yaratmada başarılı ”.

Red Dead Redemption 2 Nasıl Yüklenir

Red Dead Redemption 2 nasıl yüklenir işlemini, oyunu nasıl etkinleştireceğinizi, Rockstar Games Launcher ile önyüklemeyi nasıl başlatacağınızı ve oyun verilerini önceden nasıl indireceğinizi adım adım göstereceğiz.

Adım 1: Rocket Games Launcher’ı kurun ve RDR2’yi etkinleştirin

Windows için Rockstar Games Launcher’ı ücretsiz indirin.

Kurulumdan sonra başlatıcıyı başlatın ve Rockstar hesabınızın giriş verileriyle giriş yapın. Henüz Rockstar ile bir Social Club hesabınız yoksa, aynı pencerenin sağ üst köşesindeki “Yeni hesap oluştur” seçeneğine tıklayabilirsiniz.

Yukarıdaki Rockstar Launcher’da “STORE”ya ve ardından “REDEEM CODE”a tıklayın.

“Rockstar Activation Code” başlıklı başka bir pencere açılacaktır. Anahtarı kopyalayın ve (boşluksuz) alana yapıştırın.

Doğru Rockstar hesabına giriş yaptığınızdan emin olun ve ardından “CHECK” düğmesine tıklayın.

Onay işaretli yeşil bir alan, anahtarın geçerliliği hakkında sizi bilgilendirir. Aşağıda, oyunun sürümüne bağlı olarak etkinleştirme sırasında hangi içeriklerin etkinleştirileceğini görebilirsiniz.

“I have understood that ….” seçeneğinin önüne bir onay işareti koyun, “REDEEM” ve ardından “CLOSE” üzerine tıklayın.

Oyunu Rockstar kitaplığınıza eklediniz ve şimdi Red Dead Redemption 2 kurulum işlemine başlayabilirsiniz.

 

Adım 2: Red Dead Redemption 2’yi indirin ve yükleyin

Rockstar Games Launcher’ı açın ve Rockstar hesap verilerinizle giriş yapın (veya bir hesap oluşturun).

Oyun kitaplığınızın sol tarafındaki Red Dead Redemption 2’ye tıklayın ve ardından “Pre-load”ye tıklayın.

Kurulum dosyaları için yeterli alana sahip bir konum seçin. Ön yükleme için en az 110 GB boş olmalıdır. Ardından “INSTALL” üzerine tıklayın. 4 Şimdi Rockstar Launcher oyun verilerini indiriyor. Kurulumdan sonra (ve RDR2’nin piyasaya sürülmesinden sonra) başlatıcıdaki kitaplığınızdan oyuna başlarsınız.

 

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama İndir

Red Dead Redemption 2’yi maalesef Türkçe oynayamıyorsunuz. Bu yüzden Türkçe olarak oynamanız bir yama gerektiriyor. Aşağıdaki Red Dead Redemption 2 türkçe yama indir bağlantısından yamayı indirebilirsiniz.

 

https://www.nexusmods.com/reddeadredemption2/mods/391?tab=files&file_id=1420

İndirme işlemini tamamladığınızda, sırayla şu adımları izleyebilirsiniz:

RAR dosyasında yer alan herşeyi oyun dosyasına taşıyın

RDR2_TR.exe’yi çalıştırın

Kurulum tamamlamak için “Tamam” onayı verin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu