Türk Telekom

Türk Telekom Sil Süpür 30 GB İnternet Kazan

Sil Süpür 30 GB İnternet Kazan

 

Türk Telekom Sil Süpür 30 GB İnternet Kazan kampanyası konusuna hoş geldiniz. Faturalı veya faturasız hat sahipleri için hazırladığımız bu konuyla Sil Süpür uygulaması üzerinden hattınıza ücretsiz 30 GB internet paketi yükleyebilmeniz için sizlere farklı yöntemler sunacağız. Sil Süpür 30 GB internet paketinin yanı sıra sizlere Sil Süpür uygulaması hakkında bir kaç ipucu vereceğim. Lütfen konumuzu sonuna kadar okumaya devam edin.

Sil Süpür Nasıl Yapılır

Sil Süpür uygulaması Türk Telekom abonelerine ücretsiz olarak sunulan servislerden birisidir. İşlemlere başlamadan önce ilk olarak telefonunuza Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir. Bu uygulamayı yükleyip çalıştırdıktan sonra Sil Süpür sekmesine tıklayıp açılan sayfayı temizleyerek ücretsiz hediyelerinizi alabilirsiniz. Üstelik bu adımları her hafta tekrarlayıp hediye 30 GB internet kazanmanız da mümkündür.

Sil Süpür 30 GB İnternet Kazan

Sil Süpür uygulaması sayesinde her hafta faturalı veya faturasız hattına ücretsiz internet paketi alabilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz gibi Sil Süpür sayfasına geçtikten sonra açılan sayfayı parmağınızı kullanarak temizleyip şansınıza bağlı olarak 250 MB internet ile 30 GB internet kazanmanız mümkün olacaktır.

Sil Süpür Bedava Dakika

Türk Telekom Sil Süpür kampanyası her hafta abonelerine bedava dakika ve internet imkanı sağlamaktadır. Hemen hemen tüm abonelerin tercih ettiği Sil Süpür uygulamasıyla şansınıza bağlı olarak her yöne 250 dakika veya Türk Telekom aboneleriyle sınırsız konuşma paketini kazanmanız mümkündür.

Sil Süpür Hediyeleri Nelerdir

1 Ay : Muud Premium Üyeliği
Haftalık : 30GB
7 Gün : 10GB
1 Hafta : Her yöne 250 DK
Günlük : 5 GB
24 Saat : Türk Telekom Mobil yönüne Sınırsız Konuşma
1 Ay : ArayanıBil Servisi
Tek Seferlik : Enterprise’dan %40 İndirim
Tek Seferlik : MNG Kargo’dan %30 İndirim

Türk Telekom Prime 30 GB Hediye İnternet 2022

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi 2022

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi yöntemini merak eden aboneler için hazırladığımız bu yöntemi sizinle paylaşacağım. Öncelikle hediye internet kazanmak istiyorsanız Sil Süpür işlemine geçmeden önce uygulamayı silin ve tekrar yükleyin. Bu şekilde yaptıktan sonra Sil Süpür tamamladıktan sonra garanti olarak hediye internet kazanacaksınız. Sil Süpür 2 Defa hilesi ise, normal bir şekilde Sil Süpür işlemini yaptıktan sonra hediyeniz ekrana yansımadan uygulamadan çıkın. Kısa süre içerisinde az evvel yaptığınız Sil Süpür işlemi için hediyeniz SMS ile bildirilecek ve uygulamaya tekrar giriş yaptığınızda 1 hakkınızın daha olduğunu görebilirsiniz.

Sil Süpür 30 GB İnternet Kazan
Sil Süpür 30 GB İnternet Kazan

Türk Telekom Sil Süpür Çıkmıyor

Sil Süpür Çıkmıyor sorunu genellikle hattını Türk Telekom operatörüne yeni taşıyan abonelerde görülmektedir. Sil Süpür Yok sorunu yaşıyorsanız telefonunuzun mesaj kısmına gelerek EVET yazıp 5008 numarasına kısa mesaj gönderdikten sonra 10 dakika içerisinde uygulamaya tekrar giriş yapabilirsiniz. Bu sorunu bu şekilde çözmeniz mümkündür.

Daha önce Türk Telekom Sil Süpür uygulamasını indirmediyseniz endişelenmeyin. Google Play Store veya AppStore mağazasına erişim yaparak bu uygulamayı ücretsiz indirebilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür 30 GB İnternet Kazan Konusu buraya kadardır. Sil Süpür uygulaması hakkında yapamadığınız yerleri veya sormak istediğiniz soruları yorum bırakarak bizlere gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu