Reklam
Teknoloji

Tiktok Logosuz Video İndirme Programsız

Tiktok Logosuz Video İndirme Programsız başlıklı içeriğimizde sizlere TikTok’tan videoları filigransız olarak nasıl telefon ve bilgisayarınıza indirebileceğinizi anlatacağız

TikTok şaşırtıcı, ilham verici ve eğlenceli videolarla dolu dipsiz bir kuyu. 2016 yılında oluşturulan uygulama, özellikle gençler arasında çok hızlı bir şekilde büyüdü. Bazı kullanıcılar skeçler yapar, diğerleri günlük hayattan bir anını paylaşır, hayvanlarını filme alır, yeteneklerinden birini sahneye koyar.

TikTok indirmek çok kolay. TikTok’u indirirseniz, uygulamanın nasıl çalıştığını hemen anlayacaksınız. TikTok bir dakika içinde kullanıma hazır. TikTok uygulamada bir saniye bile boşa harcamaz: uygulama açıldığında, “sizin için” başlığının videolarını aşağı kaydırmanız yeterlidir. Videoyu beğendin mi? Bak. İstersen beğen. Varsa kanala abone olun. Beğenmedin mi? Parmak hareketi aşağı yöne, diğerine gidiyoruz.

Platform, videoların uzunluğunu 1 dakika ile sınırlar ve çoğu yalnızca birkaç on saniye uzunluğundadır, bu da içeriğe erişimi kolaylaştırır, kısa kesinti sürelerinde meşgul olmak için mükemmeldir.

Ayrıca, uygulamayı kullanmak için bir hesap oluşturmanız bile gerekmeyecek. Elbette favori kanallarınıza abone olamayacaksınız, ancak her durumda abonelikler uygulamanın işleyişinin merkezinde yer almıyor. “Sizin için” sayfasının algoritması, size beğendiğiniz içeriği sunmaya özen gösterecektir. Bu, uygun içeriği sunmak için kullanıcıdan beğendiği hesapları veya kanalları seçmesini isteyen diğer uygulamalara (YouTube, Instagram, Twitter, Reddit vb.) kıyasla zaman kazandırır.

Akıllı Telefonunuza Bir Tiktok Videosu Kaydedin

Akıllı telefona bir tiktok videosu kaydetmek için şunları yapın:

 • Akıllı telefonunuzda TikTok‘u açın
 • İstediğiniz videoya gidin
 • Sağa dönük bir ok bulunan simgeye tıklayın
 • Ekrandaki ekten “Video Kaydet” seçeneğini seçin
 • Bu kadar!

Bilgisayarınıza Bir Tiktok Videosu Kaydedin

Bilgisayara Tiktok videosu indirmek de çok kolaydır: neredeyse tek bir tıklama ile yapılabilir.

 • TikTok web sitesine gidin;
 • Kendinizi istediğiniz videoya koyun (akıllı telefonda gördüğünüz bağlantıyı yazıp tarayıcıda açmanız gerekebilir);
 • Farenizle videoya sağ tıklayın;
 • Bağlam menüsünde “Videoyu farklı kaydet” satırını arayın (bu, Firefox, Edge ve Chrome ile çalışır);
 • Videoyu bilgisayarınızda nereye kaydetmek istediğinizi seçin;
 • Bu kadar!

Kaydet seçeneğini tıkladığınızda, ekranın altında, videonun ne kadarının yüklendiğini gösteren bir ilerleme yüzdesiyle birlikte bir doldurma çubuğu göreceksiniz. İndirme tamamlandığında, işlemin sonunu onaylamak için mavi bir mesaj görünür. Video(lar) daha sonra akıllı telefonunuzun klasörlerinde bulunabilir.

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Tiktok Logosuz Video İndirme

Filigransız, yani videoda TikTok logosu olmadan bir Tiktok videosunu nasıl indirebilirim.  İşte Tiktok sosyal ağından videolarınızı marka veya filigran olmadan indirmek için kendim tarafından test edilmiş ve onaylanmış 4 gerçek en  iyi site.

ssstik.io

sssTikTok, TikTok’tan videoları HD çözünürlüklü MP4 dosya biçiminde en yüksek kalitede kaydetmenize yardımcı olabilecek en popüler çevrimiçi TikTok video download hizmetlerinden biridir. TikTok downloader nasıl kullanılacağını öğrenmek için aşağıdaki talimatları izleyin.

TikTok Filigran Olmadan Nasıl İndirilir
TikTok Filigran Olmadan Nasıl İndirilir

TikTok Filigran Olmadan Nasıl İndirilir?

 1. Bir TikTok videosu bulun– TikTok uygulamasını kullanarak mobil cihazınıza kaydetmek istediğiniz bir videoyu oynatın
 2. Bağlantıyı kopyalayın– “Paylaş” a basın ve ardından “Bağlantıyı kopyala” ya basın
 3. İndirmek için – sssTikTok’a geri dönün ve sayfadaki metin alanına TikTok video bağlantısını yapıştırın ve “İndir” düğmesine dokunun

snaptik.app

TikTok’tan logosuz video indirmek için en iyi sitelerden biri Snaptik’tir. Basit ve hızlı. Sadece videonun URL adresini yapıştırmanız gerekiyor. Bu site aynı zamanda bir mobil uygulama ile birlikte gelir. Cep telefonunuzdan TikTok videoları logosuz indirmek için kullanışlıdır.

SnapTik App

URL yapıştırıldıktan sonra “ indir ”e tıklayın ve 4 farklı indirme bağlantısı alacaksınız . “Full HD” alın.

İstediğiniz bağlantıya sağ tıklayın (PC’de) veya uzun basın (mobilde) ve “bağlantı hedefini indir” veya “bağlantının hedefini altına kaydet” (değişir) üzerine tıklayın.

savett.cc

Savett.cc ile, bir TikTok videosunu filigransız indirmek, MP4 (ses + video) veya MP3 (sadece ses) formatında yüklemek mümkündür. Android veya iOS uygulaması yok, sadece normal ve işlevsel bir web sitesidir.

tiktok savettcc 2

Bu site ayrıca filigran olmadan videoya bağlantı içeren bir QR Kodu almanızı sağlar (SMS ile veya cihazınıza indirmenize gerek kalmadan hızlı bir şekilde paylaşmak için kullanışlıdır). Videoyu doğrudan Dropbox’ınıza da gönderebilirsiniz.

qload.info

QLoad.info, TikTok logosuz indirmek veya logolu indirmek için ideal bir sitedir.

ssstiktok

Lütfen bu sitenin bir mobil uygulama sunmadığını unutmayın. Ayrıca Instagram ve Twitter videolarını indirmek için bir versiyonları var!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu