Türk Telekom

Türk Telekom 1 GB İnternet 1 TL

 

Türk Telekom 1 GB İnternet 1 TL kampanyası yenilendi ve tekrar kullanıma sunuldu. Türk Telekom 1 TL İnternet kampanyası sayesinde sadece 1 Türk Lirası gibi bir ücret karşılığında internet paketi satın alabilirsiniz. Bu konumuzda Türk Telekom 1 TL’ye İnternet servisiyle ilgili makale paylaşacağız. Konuda yer alan kampanya faturalı veya faturasız hat sahipleri için hazırlanmıştır.

Türk Telekom 1 TL ye 1 GB İnternet

Mobil hattınızda internet paketiniz bittiyse üzülmeyin. TT GSM operatörü abonelerine sunduğu 1 TL karşılığında 1 GB internet paketini satın alabilirsiniz. Bu kampanya yaklaşık 2 yıl gibi bir süredir aktifliğini korumakla birlikte oldukça yoğun ilgi görmektedir. Paket yükleme sonrası hattınızda kalan 1 TL, 2 TL veya 3 TL gibi kalan ücretleri günlük internet paketine çevirerek internet ihtiyacınızı gidermeniz mümkündür. Aşağıda tanıtımını yapmış olduğumuz kampanya üzerinden alacağınız internet paketlerinin günlük olduğunu unutmayın. Ayrıca kesinlikle otomatik yenileme yapmaz.

Türk Telekom 1 GB İnternet 1 TL

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Türk Telekom ArayanıBil Plus 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Sil Süpür 30 GB İnternet Kazan

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom 1 TL ye 1 GB Nasıl Yapılır

Sizin için çok avantajlı günlük internet paketleri burada. Cepten interneti rahat kullanabilmeniz için günlük 1 GB internet paketleri sadece 1 TL. Kampanyadan faydalanabilmeniz için Online İşlemler uygulaması üzerinden veya 5555 numarasına ücretsiz SMS göndererek katılım sağlamanız mümkündür.

Türk Telekom 1 GB İnternet 1 TL

 

1 GB İnternet 1 TL için telefonunuzun SMS kısmına gelerek GUN yazıp 5555 numarasına SMS göndermeniz yeterlidir.

2 GB İnternet 2 TL için GUN1 yazıp 5555 numarasına mesaj gönderebilirsiniz.

SMS göndererek katılım işlerini tamamladıktan sonra gelecek olan onay mesajının ardından internet erişimi yapabilirsiniz. Kampanyanın tüm detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Detaylar

  • Kampanya üzerinden alınan internet paketinin kullanım süresi 1 gün (24 saat) olarak belirlenmiştir.
  • Paket içeriğinde sunulan haklar üçüncü kişilere devredilemez veya transfer edilemez. Ayrıca paket kullanım süresi içerisinde kullanılmaması durumunda otomatik silinir.
  • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Konumuzun sonuna geldik. Aklınıza takılan veya yapamadığınız yer olması durumunda yorum kısmına yazarak bizlerden destek alabilirsiniz. Ayrıca yapılan yorumlara aynı gün dönüş sağladığımızı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu