Türk Telekom

Türk Telekom Bedava Dakika Kampanyası

 

Türk Telekom Bedava Dakika Kampanyası 2o22 devam ediyor. Faturalı veya faturasız hattınızda bulunan dakika hakkınız bittiyse üzülmeyin. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Türk Telekom Bedava Konuşma Paketi servisiyle sadece bir kaç adımda hediye dakika kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Bu konumuzda sizlere Türk Telekom Hediye Dakika yapabilmeniz için 5 farklı yöntem sunacağım. Ayrıca detaylar için konuyu sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyorum.

Bildiğiniz gibi GSM operatörlerinin abonelerine paket dahilinde sunduğu internet veya dakika süreleri bazı dönemler yetersiz kalabiliyor. Bu durumda ek paket almadan veya paketinizi yenilemeden önce aşağıda bulunan kampanyalara katılım sağlayıp ücretsiz dakika kazanmanızı tavsiye ediyoruz.

Türk Telekom Bedava Dakika Kampanyası

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Sizlere Türk Telekom forumlarından özenle seçtiğimiz ve denemesini tarafımızca yaptığımız ücretsiz dakika kampanyalarını bu konuya ekleyeceğiz. Konuda yer alan tüm kampanyalar halen güncelliğini korumaktadır. Ayrıca Türk Telekom tarafından yeni kampanyaların çıkması durumunda konuyu tekrar güncelleyeceğiz. Sayfayı takip etmeyi unutmayın.

Türk Telekom Bedava Dakika Yapma

Türk Telekom abonelerine şebeke deneyimini denemeleri için 50 ile 100 dakika arasında bedava dakika sunmaktadır. Bu paket faturalı ve faturasız hat sahipleri için geçerlidir. Sadece 1 kereliğine mahsus olan bu servise daha önce abone olmadıysanız telefonunuzun mesaj kısmına gelerek PAKET yazıp 9090 numarasına SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Kısa süre içerisinde gelecek onay mesajının ardından görüşmeye başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Her Yöne Konuşma Paketi

Geçtiğimiz yıl abonelerine sunduğu bedava her yöne konuşma paketi halen aktif olarak devam ediyor. Bu kampanyadan ücretsiz dakika almadıysanız çok şanslısınız. Hemen HERYONE DK yazıp 5555 numarasına SMS gönderebilirsiniz. Bu servis sayesinde 1 ay boyunca sadece belirli saatlerde her yöne bedava görüşme yapabilirsiniz. Telefonunuza gelecek onay mesajından sonra bedava dakika haklarınız hattınıza yüklenecektir. Ayrıca içerisinde hangi saatlerde ücretsiz görüşme yapabileceğiniz yazmaktadır.

WOOPS Bedava 2000 Dakika

Woops’a kayıt olan tüm Türk Telekom aboneleri ücretsiz 2000 dakika kazanıyor. 1 hafta ücretsiz görüşmek için hemen telefonunuzun mesaj kısmına gelerek WOOPS yazıp 4545’e SMS gönderebilir veya Online İşlemler uygulaması üzerinden katılım sağlayabilirsiniz. Kampanyadan kazandığınız 2000 dakika sadece Türk Telekom hatlara yöneliktir.

Türk Telekom Gece Sınırsız Konuşma

Geçtiğimiz aylarda abonelere sunulan Gece Sınırsız Görüşme kampanyası devam ediyor. Faturasız hat sahipleri ise 30 gün içerisinde en az 25 TL veya üzeri yükleme yapmaları gerekmektedir. Katılım sağlamak için telefonunuzun SMS kısmına gelerek GECE yazıp 4545 numarasına ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Ev Hanımlarına Özel 150 Dakika

Türk Telekom operatöründen ev hanımlarına özel 2000 Dakika HEDİYE. Faturalı veya faturasız hattınızla Hediyeli 150 Paketi satın alarak 2000 hediye dakika kazanabilirsiniz. Paket ücreti 15 TL olarak belirlenmiştir. Paketi satın almak için 2000 yazıp 5555 numarasına SMS gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Hediye Dakika Kazanma kampanyaları şuan için bu kadardır. Sayfa içerisinde bulunan kampanyalardan kazanmış olduğunuz dakika paketlerinin kullanım süreleri 30 gündür. Ayrıca bu servisleri bir hat üzerinden sadece bir kere kullanabilirsiniz. Süre sonunda otomatik olarak iptali gerçekleşir ve yenileme yapmaz. Aklınıza takılan her türlü soruyu yorum yazmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu