Türk Telekom

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

 

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları konusunda yer alan servisleri takip ederek kolay bir şekilde bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Sizler için özel olarak araştırdığımız ayrıca denemesini yapmış olduğumuz Türk Telekom Ücretsiz İnternet kampanyaları sayesinde anında hediye internet paketi kazanabilirsiniz.

Aşağıda yer alan kampanyalardan herhangi birine katılım sağladıktan sonra kısa süre içerisinde gelecek onay mesajının ardından hediye internet paketi hattınıza yüklenmiş olacaktır. Burada tek yapmanız gereken Türk Telekom Bedava İnternet kampanyalarından size uygun olanı seçip katılım sağlamanız yeterlidir. Aşağıda yer alan kampanyalar Türk Telekom Bedava İnternet 2022 yılı Haziran ayına ait halen güncel olan kampanyalardır.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

 

Türk Telekom Hediye İnternet kampanyalarına başlamadan önce şunu bilmenizi isterim ki aşağıda yer alan tüm kampanyaların güncel olup, olmadığı tarafımızca test edildikten sonra konuya eklenmektedir. Kampanyaların geçerlilik sürelerinin sona ermesi durumunda aynı gün içerisinde konudan ilgili kampanya silinmektedir.

Türk Telekom Sil Süpür ile Bedava İnternet

Türk Telekom online işlemler uygulaması üzerinden Sil Süpür Bedava İnternet sekmesine tıklayıp size özel olarak hazırlanan haftalık sürpriz hediye paketini sil süpür yaparak onlarca hediye arasından sana özel olan hediyeni alabilirsin. Üstelik bu adımları her hafta tekrarlayabilirsiniz. Sil Süpür uygulaması ile haftalık 30GB hediye internet veya dakika gibi hediyeler sizleri bekliyor.

Türk Telekom Bedava internet

ArayanıBil Plus 1 GB Hediye İnternet

Türk Telekom servislerine her geçen hafta yenileri ekleniyor. Abonelerine sağladığı ArayanıBil Plus özelliğini aktif eden kullanıcılara Türk Telekom 1 ay geçerli ücretsiz 1GB internet vermektedir. ArayanıBil Plus servisine abone olmak çok kolay. Hemen telefonunuzun mesaj bölümüne girerek PLUS yazıp 7065 numarasına ücretsiz sms göndererek aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Kısa süre içerisinde gelecek olan hediye 1GB internet mesajı sonrası internet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Ücretsiz Sosyal Medya Paketi

Türk Telekom GSM operatörünün geçtiğimiz günlerde abonelerine sunduğu ücretsiz sosyal medya paketi kampanyasıyla WhatsApp, Facebook, Twitter veya Instagram gibi popüler sosyal medya hesaplarınızı 1 hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Bu kampanya kişiye özel olmakla birlikte sadece tek sefer kullanılmaktadır. Abonelik için SOSYAL PAKET yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom 4.5G Hediye İnternet

Türk Telekom 4.5G hediye internet kampanyası başladı. Bildiğiniz gibi her operatör 4.5G teşviki için abonelerine çeşitli kampanyalar sunmaktadır. Türk Telekom 4.5G kampanyasına kayıt olan abonelerine 1 ay geçerli 30 GB hediye internet paketi sunmaktadır. Bu kampanya abonelerinden 4.5G uyumlu sim kartı olması istemektedir. Eğer hattınız 4.5G uyumlu değilse üzülmeyin. Herhangi bir Türk Telekom bayisine uğrayıp eski hattınızı vererek ücretsiz 4.5G uyumlu sim kartınızı alabilirsiniz. Daha sonra telefonunuzun mesaj kısmına gelerek 4.5G 30 GB yazıp 5555 numarasına kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Türk Telekom E-Fatura Hediye İnternet

Türk Telekom doğayı koruma amaçlı başlattığı bu kampanya sayesinde e-fatura sistemine geçiş yapan faturalı Türk Telekom hat sahiplerine 1 ay geçerli hediye 1 GB internet paketi sağlamaktadır. Bu sayede faturalarınız posta kutusu yerine e-posta hesabınıza ve sms yoluyla alabilirsiniz. Sizlerde doğanın yok olmamasını istiyorsanız bu kampanya ya katılabilir hem de doğayı koruyabilirsiniz. Abonelik işlemleri için 1 GB e-mail adresinizi yazıp 3008 numarasına mesaj gönderebilirsiniz.

Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası

Türk Telekom faturalı hat sahiplerini kapsayan bu kampanya ile faturalarınızı online işlemler uygulaması veya banka kanalları üzerinden otomatik ödeme talimatı vermeniz durumunda Türk Telekom operatöründen bir hafta geçerli ücretsiz 2 GB internet kazanabilirsiniz. Bu kampanya katılım gerektirmiyor. Otomatik ödeme talimatı üzerinden ödenen fatura olması durumunda hattınıza 2 GB bedava internet tanımlanacaktır.

Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan

Geçtiğimiz günlerde abonelerine servis edilen Hediye İnternet Gönder 1 GB kazan kampanyası yoğun istek üzerine tekrar yenilendi. Bu kampanya sayesinde sevdiklerinize hediye internet göndererek sizde kazanabilirsiniz. Kampanya süresi boyunca 1 GB veya 4 GB hediye internet gönderimi yapan her aboneye 1 hafta geçerli 1 GB hediye internet, aylık 4 GB hediye eden kullanıcılara ise 1 ay geçerli 1 GB cepten internet vereceğini belirtmiştir.

E-Dergi İnternet Hediyesi

Türk Telekom tarafından abonelerine ücretsiz olarak tahsil edilen e-dergi uygulaması oldukça başarılı yerli veya yabancı gazete okuma uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanmaya başlayan abonelere 1 ay geçerli ücretsiz 1 GB hediye internet verilmektedir. E-dergi uygulamasını telefonunuza yüklemediyseniz hemen Google Play Store mağazasından ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra her yöne 1 GB ücretsiz internet paketi kazanabilirsiniz.

BTK Akademi Hediye İnternet

Ülke genelinde yazılımcı yetişmesine katkı sağlamak amacıyla Türk Telekom abonelerine aylık 6GB internet paketi sunmaktadır. Verilen bu internet sadece BTK Akademi eğitim sisteminde geçerlidir. Kampanya ya katılım sağlamak için BTK Akademi yazıp 5555’e SMS gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Banka Yükleme Kampanyası

Faturasız hat sahipleri herhangi bir banka üzerinden hattınıza TL yükleme yaparak ücretsiz internet kazanabilirsiniz. 40 TL yüklemenize günlük 5GB, 50 TL yükleme yapmanız durumunda haftalık 5GB internet kazanabilirsiniz. Ayrıca yükleme işlemi yapmadan önce telefonunuzun mesaj kısmına gelerek BANKA yazıp 5555 numarasına SMS göndermelisiniz. TL yükleme sonrası hattınıza otomatik olarak hediye internet tanımlanacaktır.

Selfy Mor Hediye Kampanyası

Selfy Mor Hediye 1GB kampanyasıyla Mor paketlerinde bulunan faturasız kullanıcılar paketlerine ek 1GB hediye kazanıyor. Hemen telefonunuzdan MOR HEDIYE yazıp 4545 numarasına mesaj göndererek hediye internet paketinizi alabilirsiniz.

Yaay ve BİP Ücretsiz İnternet Kampanyası

Tamamen ücretsiz olarak sunulan Yaay uygulamasını internet kotanızı yemeden ücretsiz kullanabilirsiniz. Yapacağınız metin, video ve sesli mesaj gönderimleri ile sesli veya görüntülü görüşmeleri ücretsiz yapabilirsiniz. Yaay uygulamasıyla yapacağınız her türlü işlemde internet kotanızdan düşmeyecektir.

Türk Telekom İstanbulkart Kampanyası

Türk Telekom Mobil Ödeme yöntemini kullanarak İstanbulkart’ınıza 20TL veya üzeri yükleme yapmanız durumunda 10TL kazanabilirsiniz. Katılım için 16 haneli İstanbulkart numarasını ve yüklemek istediğiniz tutarı yazdıktan sonra 2920’ye SMS gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Kredi Kartı Kaydetme Kampanyası

Kredi Kartı Kaydetme Kampanyası başladı. Faturalı veya faturasız hat sahiplerine özel olarak hazırlanan bu kampanya sayesinde haftalık 2GB internet kazanabilirsiniz. Online İşlemler Uygulamasına giriş işlemi yaparak kredi veya banka kartınızı kaydettikten sonra avantajlı paketleri alabilirsiniz. Ayrıca 1 hafta geçerli 2 GB ücretsiz internet paketi kazanabilirsiniz. Banka kartı veya kredi kartınızı kaydettikten sonra otomatik olarak hattınıza hediye internet paketi tanımlanacaktır.

Türk Telekom Popüler Kampanyalar

Türk Telekom Bedava İnternet konumuz buraya kadardır. İlerleyen zamanlarda yeni kampanyaların çıkması durumunda konuyu tekrar güncelleyip sizleri bilgilendireceğiz. Aklınıza takılan veya yapamadığınız yerleri yorum kısmına yazarak destek alabilirsiniz. Ayrıca yapılan yorumlara aynı gün dönüş sağladığımızı unutmayın.

14 Yorum

  1. Eba için ücretsiz internet arıyordum sayenizde buldum teşekkür ediyorum.

  2. Bonus hediye isteyen herkesin e-posta adresine bilgiler gönderilmiştir.

  3. Türk Telekom 5GB hediye internet kazandım çok teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu