Türk Telekom

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar konusuyla telefonunuza ücretsiz uygulama indirip hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Türk Telekom Uygulama Yükle İnternet Kazan kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor. Aşağıda size sunmuş olduğumuz uygulamaları telefonunuza yükledikten sonra 1 GB ile 5 GB arasında hediye internet kazanmanız mümkündür.

Türk Telekom Uygulama İndir İnternet Kazan

Türk Telekom operatörünün özel günlerde faturalı veya faturasız hat sahiplerine ücretsiz sağladığı uygulamaları burada bulabilirsiniz. Bu uygulamaları telefonunuza kurarak sadece bir kaç dakika içerisinde ücretsiz internet paketi kazanabilirsiniz. Konu içerisinde bulunan uygulamalar Türk Telekom Uygulama İndir GB Kazan kampanyalarıdır. Ayrıca kampanya yoluyla sunulan bu uygulamalar tamamen ücretsizdir.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2021

Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması ile Bedava İnternet

Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması bir çok abonenin aktif olarak kullandığı uygulamalardan birisidir. Online İşlemler Uygulaması üzerinden fatura ödemesi, TL yükleme, TL transfer işlemi yapabilirsiniz. Aynı zamanda hattınızla ilgili bir çok işlemi Online İşlemler uygulamasında bulabilirsiniz. Son 3 ay içerisinde bu uygulamayı kullanmadıysanız çok şanslısınız. Hemen uygulamayı telefonunuza yükleyip, telefon numaranızla giriş yaparak anında 1 GB hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisinde bulunan Salla Kazan sekmesine giderek her hafta telefonunuzu sallayıp bedava internet kazanmanız mümkündür.

Selfy Tambu 1 GB Hediye İnternet

Türk Telekom tarafından sunulan Tambu uygulamasını indirerek kolayca 1 GB hediye internet paketi kazanmanız mümkündür. Geçtiğimiz günlerde Tambu 1 GB Hediye kampanyasını başlatan Türk Telekom operatörünün bu başarılı kampanyasından sizde faydalanmak istiyorsanız hemen Google Play Store veya AppStore mağazasına giriş yaparak Selfy Tambu uygulamasını indirerek otomatik olarak hattınıza 30 gün geçerli 1 GB ücretsiz mobil internet paketi yükleyebilirsiniz. Tambu uygulamasıyla bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Ayrıca telefonunuzun klavyesini değiştirerek cihazınıza şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Tambu servisinden yararlanmak için uygulamayı telefonunuza yükledikten sonra uygulama içerisinde yer alan hediye kodunu kopyalayıp telefonunuzun SMS kısmına gelerek hediye kodunuzu yazıp boşluk bıraktıktan sonra Tambu yazıp 4545 numarasına ücretsiz SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom Tivibu Go Bedava İnternet

Türk Telekom tarafından hazırlanan Tivibu Go uygulamasıyla yerli veya yabancı kanalları HD kalitesinde izleyebilirsiniz. Ayrıca arayıp bulamadığınız film veya dizileri kolayca Tivibu Go uygulamasında bulabilirsiniz. Tivibu Go Süper Paket uygulaması aylık 12.99 TL ile ücretlendirilir. Tivibu Go müşterisi olduktan sonra aboneliğin devam ettiği her ay için 5 GB hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Detaylı bilgiyi Tivibu Go uygulamasında bulabilirsiniz.

Türk Telekom Siri Uygulamasıyla İnternet Kazan

Türk Telekom tarafından hazırlanan Siri uygulamasını telefonunuza yükleyerek hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Akllı asistan servisi olan Siri tamamen ücretsizdir. Servise abone olduktan sonra 1 hafta geçerli 500 MB internet paketi kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Farklı İnternet Kampanyaları

Yukarıdaki uygulamaları kullanarak internet paketi kazandıysanız, farklı ücretsiz internet paketleri arıyorsanız Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları konumuza giderek özel olarak seçtiğimiz kampanyaları bulabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2022 konumuz buraya kadardır. İlerleyen zamanlarda yeni kampanyaların çıkması durumunda konu tekrar güncelleneceğini bilmenizi isteriz. Aklınıza takılan her türlü soruya yanıt bulabilmeniz için hemen aşağıda bulunan yorum kısmına yazmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu