Reklam
Turkcell

Turkcell Paycell Hediye İnternet Kampanyası 2022

Turkcell Paycell Hediye İnternet

Turkcell Paycell Hediye İnternet Kampanyası hız kesmeden devam ediyor. Turkcell tarafından halka açık olarak kullanımına sunulan Paycell kart ile internet alışverişlerinizi daha güvenli yapabilir, alışveriş yaparak veya fatura ödemesi yaparak faturalı veya faturasız hattınıza bedava internet paketi yükleyebilirsiniz. Paycell ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları bu konuda bulabilirsiniz.

Turkcell Paycell Nedir Ne İşe Yarar

Turkcell Paycell Nedir ve nerelerde kullanılır sorusu bu servisi ilk kez kullanacakların doğrudan aklına gelen sorulardan birisidir. Turkcell Paycell kartınızı mobil ödeme yöntemi açık olan hattınızla eşleştirme yaparak kolay ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda Paycell kartınıza kredi kartınızı tanımlayabilir veya banka hesabınızdan Paycell kartınıza para transferi yaparak Paycell kartınızı bankamatik kartı gibi kullanabilmeniz mümkündür.

Turkcell Paycell Bedava İnternet Kampanyası

Geçtiğimiz günlerde Paycell kart kullanımını yaygınlaştırmak adına kampanya yapan Turkcell GSM operatörü Paycell kart başvurusu yapan abonelerine 1 hafta geçerli bedava 1 GB hediye internet vermektedir. Bunların yanı sıra Paycell kartınıza TL yükleyerek veya internet üzerinden alışveriş yaparak Turkcell tarafından ücretsiz 1 ile 10 GB arası ücretsiz internet kazanmanız mümkündür.

Paycell İnternet Hediyesi Nasıl Alınır

Paycell internet hediyesini alabilmeniz için herhangi bir ek işlem yapmanıza gerek yoktur. Paycell kart aktivasyonu telefon numaranızla yapıldığı için Paycell kartınıza tanımladığınız telefon numarasına otomatik olarak ücretsiz internet paketi tanımlanmaktadır.

Turkcell Paycell kart kampanyası şimdilik bu kadardır. Paycell kart üzerine farklı kampanyaların yapılması durumunda bu konuyu tekrar güncelleyeceğiz. Konuyu takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu