Reklam
Turkcell

Turkcell Salla Kazan Hilesi Burada

Turkcell Salla Kazan Hilesi
Turkcell Salla Kazan Hilesi

Turkcell Salla Kazan Hilesi 2022 yöntemleri neredeyse bütün Turkcell abonelerinin aklını karıştıran konulardan birisidir. İnternet ihtiyacını gidermek için bazı aboneler arama motorlarına salla kazan hilesi 10gb, salla kazan hilesi her gün ve dijital operatör hile gibi aramalar yaparak bilgi sahibi olmaya çalışıyor. Bu sayfada salla kazan hilesi ve salla kazan hilesi hakkında detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır

Uygulamanın adımlarına geçmeden önce telefonunuzda Turkcell Dijital Operatör uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra açılan sayfada yer alan haydi kazan butonuna tıklayıp telefonunuzu salladıktan sonra tamamen şansınıza bağlı olarak hediye internet, dakika, hediye sosyal medya paketleri ve çeşitli alışveriş sitelerinde indirim kuponları kazanabilirsiniz. Üstelik bu adımları her hafta Cuma günleri yaparak şansınızı sürekli deneyebilirsiniz.

Turkcell Bastı Kaptı ile Bedava İnternet Kazan

Turkcell Salla Kazan Hilesi

Salla kazan hilesi hakkında sizlere iki farklı yol göstereceğim. Bunlar çift salla kazan yapma ve her gün salla kazan yapma yöntemleridir. Çift salla kazan yapabilmeniz için öncelikle iki adet telefona ihtiyacınız vardır. Her iki telefona dijital operatör uygulamasını yükleyip aynı hesapla giriş yapın ve haydi kazan sekmesine aynı anda tıklamanız gerekir. Bu adımları tamamladıktan sonra aynı telefon hattına iki farklı hediyenin geldiğini görebilirsiniz. Salla kazan her gün yöntemini kullanmak isterseniz elinizi biraz çabuk tutmanız gerekmektedir. Haydi kazan butonuna tıklayıp hediyeniz açılmak üzereyken uygulamayı sonlandırıp veya telefonunuzu kapatın. Bu işlemi yaptıktan sonra kazandığınız hediye paketi hakkında SMS gelecek ve salla kazan hakkınızın bitmediğini görebilirsiniz.

Salla Kazan İnternet Kazanma

Şunu bilmenizi isterim ki uygulayacağınız bu yöntem sayesinde büyük olasılıkla internet paketi kazanacaksınız. Salla kazan işlemini mesai saatleri içerisine bırakmayın. Sabah erken saatlerde veya gece yarısı salla kazan işlemi yapmanızı tavsiye ediyorum.

Turkcell Salla Kazan Hilesi 2022 Burada konumuzda size çeşitli bilgiler vererek konuyu sonlandırıyorum. Aklınıza takılan her türlü soruyu yorum yazarak bizlere gönderebilirsiniz. Yapılan yorumlara aynı gün dönüş sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu