Reklam
Teknoloji

Vidyozone Nedir ve Vidyozone Üyelik İptal Etme

Vidyozone Nedir ve Vidyozone Üyelik İptal Etme konusuyla sizlere önemli bilgiler sağlayacağız. Vidyozone abonelerine yemek tarifleri, videolar, oyunlar ve el becerileri hakkında çeşitli videolar sunan servistir. Bu servisin aylık ödemesi 64 TL olduğunu unutmayın. Bugün sizlere Vidyozone Nedir, Vidyozone Üyelik İptal Etme veya Vidyozone Para İadesi hakkında makale paylaşacağım. Ayrıca en çok merak edilen Vidyozone Abonelik Sorgulama işlemlerini sırayla anlatacağım.

Vidyozone Üyelik İptal Etme

Vidyozone Abonelik İptali için sizlere 2 farklı yol sunacağım. SMS veya müşteri hizmetlerini arayarak Vidyozone iptal etme işlemini yapabilirsiniz. Aşağıdaki işlemleri tamamladıktan sonraki aylarda hattınızdan herhangi bir kesinti olmayacağını söyleyebilirim. Abonelik sonlandırma işlemi sonrası mutlaka Vidyozone Abonelik Sorgulama 08503333663 numarasını arayıp aboneliğinin devam edip etmediğini teyit ettirmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca 08503333663 numarasını arayıp Vidyozone Üyelik İptali işlemi de yapabilirsiniz.

Vodafone Vidyozone Üyelik İptal Etme
Vodafone Vidyozone üyeliğini sonlandırmak için telefonunuzun SMS kısmına iptal vidyozone yazıp 1240 numarasına SMS gönderebilirsiniz.

Vidyozone Üyelik İptal Etme

Turkcell Vidyozone İptal Etme
Turkcell Vidyozone abonelik sonlandırma işlemi için iptal vidyozone yazarak 1240 numarasına ücretsiz SMS göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom Vidyozone İptal Etme
Türk Telekom hattınızdan Vidyozone aboneliğini sonlandırmak için iptal vidyozone yazıp 3480 numarasına SMS atabilirsiniz.

Bimcell, PTTcell veya TeknosaCell hat sahipleri iptal Vidyozone yazıp 1240 numarasına SMS göndererek abonelik sonlandırma işlemlerini tamamlayabilirler.

Vidyozone Para İadesi
Bu servise abone olanların çoğu maalesef faturasına yansıyan 64 TL tutarını iptal ettirme işleriyle uğraşıyor. Ayrıca iade işlemi oldukça zordur. Kullanmakta olduğunuz hattın müşteri hizmetlerini arayarak iade hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Arkadaşlar konumuz buraya kadardır. Bu tarz servisler genellikle film izleme ve sosyal medya sitelerinde yayınlanan reklamlar aracılığıyla sizlere ulaşmaktadır. Sizlere tavsiyem öncelikle hattınızı mobil ödeme yöntemine kapatın ve ücretli servislere telefon doğrulaması yapmayın. Aklınıza takılan tüm soruları veya yapamadığınız yerleri aşağıda bulunan yorum alanına yazarak bize gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu