Reklam
Vodafone

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları faturalı veya faturasız Vodafone abonelerin en çok ihtiyaç duyduğu konulardan birisidir. Bugün sizlere 2022 Haziran ayına ait halen güncelliğini koruyan ve en çok tercih edilen Vodafone Bedava İnternet Kazanma kampanyalarını anlatacağım.

Hazırlamış olduğumuz bu servisler tamamen Vodafone Ücretsiz İnternet Kazanma kampanyalarına yöneliktir. Ayrıca Vodafone GSM operatörü tarafından abonelerine tanıtım amaçlı yayınladığı ücretsiz kampanyalardır. Ayrıca bu servislerin tamamı kendi forumlarında yayınlamış olduğu hediye internet kampanyalarıdır.

Vodafone Bedava İnternet 2022

Aşağıda bulunan Vodafone Bedava İnternet, bedava dakika veya SMS paketlerinin tamamı tarafımızca denenmiştir. Her gün güncellenen bu konuya belirli aralıklarla ziyaret ederek sürekli hediye internet paketi kazanmanız mümkündür.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Vodafone ücretsiz internet nasıl yapılır sorusu bir çok kişinin merak ettiği konulardan birisidir. Operatör tarafından servis edilen kampanyalardan herhangi birine katılım sağlayıp hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Abonelik veya katılım sağlamak için tüm detayları konumuzda bulabilirsiniz.

Aşağıda sizlere sunmuş olduğumuz Vodafone Bedava İnternet Haziran 2022 kampanyalarının tamamı faturasız veya faturalı hat sahipleri için geçerlidir.

vodafone bedava dakika kampanyası

Yanımda Bedava İnternet Kampanyası

Hemen hemen tüm Vodafone abonelerinin kullandığı yanımda uygulamasıyla hediye internet veya dakika kazanmanız mümkündür. Yanımda uygulamasını telefonunuza yükledikten sonra fırsatlar dünyası sekmesinde bulunan hediye çarkını çevirdikten sonra size özel sunulan hediyenizi alabilirsiniz. Üstelik bu adımları her hafta yaparak sürpriz hediyeler almanız mümkündür.

Vodafone Arkadaşını Davet 15 GB Hediye İnternet Kazan

Arkadaşınızı Vodafone operatörüne davet ederek hem sen hem de arkadaşın 15 GB internet kazanabilirsiniz. Sadece faturalı hatta özel olan bu kampanya sayesinde arkadaşınızı Vodafone faturalı hat sahibi yapmanız durumunda 2 ay geçerli 25 GB ücretsiz internet kazanabilirsiniz. İşlemlere başlamadan önce Yanımda uygulamasına girerek menü kısmına bulunan arkadaşını davet et butonuna tıklayıp size özel olarak sunulan bağlantı adresini arkadaşınıza göndermeniz yeterlidir. Arkadaşınızın geçiş işlemleri tamamladıktan sonra hediye internet paketiniz otomatik olarak hattınıza yüklenecektir.

Vodafone E-Fatura Bedava İnternet

Doğayı korumak amaçlı başlatılan bu kampanya sayesinde e-fatura sistemine geçen abonelerine Vodafone ücretsiz internet paketi vermektedir. Bu kampanya sayesinde sizlerde hem doğayı koruyabilir hem de hattınıza bedava internet alabilirsiniz. Katılım sağlamak için telefonunuzun mesaj kısmına gelerek EFATURA boşluk e-posta adresinizi yazıp 7000 numarasına mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Vodafone İnternet Avcıları ile Bedava İnternet

Sürekli yeni kampanyalara imza atan Vodafone son çıkartmış olduğu Vodafone İnternet Kazandıran Oyunlar kampanyası ile oldukça beğeni kazandı. İnternet avcıları oyununa başladıktan sonra çevrendeki yakaladığın her BIT ile hediye internet kazanabilirsiniz.

Vodafone 4.5G Bedava İnternet

Vodafone Supernet 4.5G kullan kazan kampanyasıyla 1 ay geçerli 10GB internet paketi kazanabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmanız için öncelikle faturalı veya faturasız hattınızın 4.5G uyumlu olması gerekir. 4.5G uyumlu hatta sahip değilseniz herhangi bir Vodafone bayisine giderek 4.5G uyumlu hattınızı ücretsiz olarak alabilirsiniz. Bu servise abone olmak için telefonunuzun mesaj kısmından 4.5G yazıp 4545 numarasına mesaj göndermeniz yeterlidir.

Vodafone Bedava 500 MB İnternet

Herkes interneti denesin kampanyasıyla Vodafone tüm abonelerine ücretsiz 500 MB hediye internet sunmaktadır. Daha önce bu kampanyadan hediye internet almadıysanız telefonunuzun mesaj kısmından NET 500MB yazıp 3636 numarasına mesaj atmanız yeterlidir. Kısa süre içerisinde gelecek onay mesajının ardından hediye internet paketi hattınıza yüklenecektir.

Vodafone Bedava internet 2022

Vodafone Bedava 60 GB İnternet

Faturasız hat sahiplerine özel olan bu kampanya ile faturalı hatta geçiş yapan her aboneye her ay ücretsiz 5 GB bedava internet verilmektedir. Hattını RED tarifelerinden herhangi birine taşıdıktan sonra her ay 5 GB internet paketi kazanabilirsin. Servise katılım için müşteri hizmetleri üzerinden veya herhangi bir Vodafone bayisine başvuruda bulunabilirsiniz.

Vodafone Bedava 2 GB İnternet

İnternet kalitesini test edebilmeniz için Vodafone tüm abonelere hediye 2GB internet vermektedir. Bu kampanya oldukça eski olmasına rağmen halen güncelliğini korumaktadır. Hediye internet paketinizi almak için Super2GB yazıp 3636 numarasına mesaj atabilirsiniz.

Vodafone Mobil Ödeme 1 GB Kampanyası

Vodafone Mobil Ödeme yöntemini açan tüm abonelerine ücretsiz 1 GB hediye internet paketi vermektedir. Kampanya üzerinden 1GB hediye internet paketini almak için MOBILODEME AC yazıp 7878 numaraya mesaj gönderebilirsiniz. Mobil ödeme yöntemini kapatmak için MOBILODEME KAPAT yazıp 7878 numarasına SMS atabilirsiniz.

Vodafone dMags Dergi Uygulaması

Vodafone dMags Dergi uygulamasıyla spor, sağlık, doğa, seyahat ve iş dünyasına kadar popüler yüzlerce dergileri cebinize getirebilir ve ücretsiz olarak okuyabilirsiniz. Hemen dMags Dergi uygulamasını indirerek 1 ay ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Vodafone Harca Kazan Kampanyası

Vodafone harca kazan kampanyası devam ediyor. Uzun yıllardır devam eden bu kampanyasıyla hattınıza yüklediğiniz bakiye bittikten sonra telefonunuzun mesaj bölümüne gelerek BANANEVAR yazıp 4455 numarasına mesaj göndererek bedava internet, dakika veya SMS paketleri kazanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et

Yanımda uygulamasını arkadaşınıza tavsiye ederek davet etmeniz durumunda 3 ay geçerli 15GB hediye internet kazanabilirsiniz. Katılım sağlamak için Yanımda uygulamasına giriş yapın. Arkadaşını Davet Et butonuna tıklayıp size özel olarak hazırlanan bağlantıyı arkadaşınıza göndermeniz yeterlidir.

Vodafone Soruyu Bil İnternet Kazan

Soruyu bil internet kazan en çok sevilen kampanyalardan birisidir. Bu kampanya sayesinde size sorulan sorulara doğru yanıt vererek anında 4 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Bu kampanyanın adı Seviyorum İnterneti Testi servisidir. 2022 yılı itibariyle Vodafone bu servisi kullanımdan kaldırmıştır.

Vodafone Bedava İnternet 2022 Popüler Kampanyalar

Vodafone Bedava İnternet 2022 Haziran ayına ait kampanyalar şuan için buraya kadardır. Bildiğiniz gibi neredeyse her gün yeni kampanyalar ekleniyor. İlerleyen zamanlarda yeni kampanyaların çıkması durumunda bu konuyu tekrar güncelleyeceğiz. Yeni kampanyalar eklendiği için konuyu belirli aralıklarla takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

26 Yorum

  1. Sitenizi uzun süredir takipteyim ve çok güzel paylaşımlar yapıyorsunuz. Faturalı hattıma sayenizde 2 GB bedava internet yükledim. Teşekkür ediyorum.

  2. Acil internet paketine ihtiyacım var 5 GB bonus hediye talep ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu