Vodafone

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri

 

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri konusuyla faturalı veya faturasız hattınıza özel olarak hazırlanan kampanyaları bulabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda Vodafone Acil İnternet paketine ihtiyacı olanlara yönelik olarak hazırladığımız çeşitli kampanyalardan bahsedeceğim. Aşağıda yer alan kampanyalar Vodafone tarafından sunulmuş 2022 yılına ait güncel kampanyaların olduğunu bilmenizi isterim.

Bedava internet kazanabilmeniz için size iki yol göstereceğim. Vodafone uygulama indirerek internet kazanma veya Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları gibi çeşitli servislere abone olarak bedava internet kazanma yöntemleriyle şansınıza bağlı olarak 1 ile 10 gb arasında hediye internet kazanabilirsiniz.

Yazımıza başlamadan önce geçmişte Vodafone tarafından abonelerine servis edilen kampanyalara katılım sağlayıp hediye internet kazanma kampanyalarına katılım işlemi yapmadıysanız aşağıda vermiş olduğum Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları konumuza göz atarak kısa ve kolay bir şekilde ücretsiz hediye internet paketi alabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Online İşlemler uygulaması olan Yanımda servisini daha önce kullanmadım diyorsan çok şanslısın. Hemen Google Play Store veya AppStore sitesine erişim yaparak Yanımda Uygulamasını indirip giriş yaparak anında hediye 1 GB internet kazanabilirsiniz. Üstelik Yanımda uygulamasıyla fırsatlar dünyası içerisinde bulunan hediye çarkını çevirerek 1 ile 5 GB arasında ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri

İnternet Avcıları Oyunu ile Bedava İnternet

Oyun oynamayı severim diyorsan hemen internet avcıları oyunuyla tanışmanızı öneriyoruz. Vodafone tarafından hazırlanan İnternet Avcıları sayesinde size gösterilen yerlere giderek BIT toplayıp hediye internet kazanabilirsiniz.

Şuan için Vodafone bedava internet veren uygulamalar bu kadardır. Aşağıdaki yöntemler sayesinde Vodafone servislerine kayıt olarak ücretsiz internet kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

Vodafone Deneme İnternet Kampanyası

Vodafone müşterilerinin internet kalitesini test ettirme amaçlı abonelerine ücretsiz 2 GB bedava internet vermektedir. Bu servis tamamen ücretsiz olup kullanım süresi bittiğinde otomatik olarak devredışı olmaktadır. Katılım sağlamak için telefonunuzun mesaj bölümüne gelerek Super2GB yazıp 3636 numarasına ücretsiz SMS göndermeniz yeterlidir.

Vodafone Acil İnternet Paketi

Faturalı veya Faturasız hattınızdan daha önce NET 500 MB paketini almadıysanız ücretsiz internetiniz hazır. Vodafone tarafından ücretsiz sunulan bir hafta geçerli 500 MB acil internet paketinizi istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Acil internet paketini hemen almak için telefonunuzun mesaj bölümüne gelerek NET 500MB yazıp 3636 numarasına mesaj gönderebilirsiniz.

Vodafone Ücretsiz İnternet Kazanma 2022

Yukarıdaki kampanyaları kullandıysanız üzülmeyin. Vodafone Bedava İnternet Hilesi konumuza göz atarak sınırsız internet keyfi yaşayabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri 2022 konumuz buraya kadardır. Bizim bilmediğimiz ve sizin bildiğiniz kampanyalar varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. Ayrıca konu içerisinde anlamadığınız yerler olabilir. Aklınıza takılan veya yapamadığınız yerleri yorum yazarak bizlere gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu