Vodafone

Vodafone Hediye İnternet Gönderme Yöntemi

 

Vodafone Hediye İnternet Gönderme işlemi abonelerin sıklıkla sorduğu sorulardan birisidir. Bir çok internet sayfası internet transferiyle ilgili bir çok makale yazdı. Peki gerçekten internet gönderme var mı. Bugün sizlere Vodafone İnternet Gönderme işlemi hakkında detaylı bilgi paylaşacağım.

Günlük hayatta oldukça fazla kullanım sağladığımız internet paketleri yeri geldiğinde yetersiz kalabiliyor. Bu gibi durumlarda paket yenilemesi yapmak için ek internet paketi, bedava internet kampanyaları veya operatörler arası internet paylaşımı gibi bir çok araştırma içerisine giriyoruz. Diğer operatörler internet paylaşımına izin vermezken Vodafone abonelerine sunmuş olduğu Vodafone İnternet Transferi servisiyle sevdiklerinize, ailenize veya arkadaşlarınıza internet paketi gönderme imkanı sağlıyor.

Vodafone Hediye İnternet Gönderme

Vodafone İnternet Transferi Yapılır Mı

İnternet transfer işlemini çok kolay yapabilirsiniz. Vodafone İnternet Hediye Etme servisini kullanarak hazırda bulunan internet paketinizin sizin belirleyeceğiniz limitler doğrultusunda istediğiniz numaraya gönderebilirsiniz. Bu servis sadece Red tarifesinde bulunan aboneler için geçerlidir. İnternet hediye etme işlemi sadece müşteri hizmetleri yoluyla yapılmaktadır. Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanarak vereceğiniz telefon numarasına kendi paketiniz üzerinden transfer yapabilirsiniz. Ayrıca internet hediye etme işlemi tamamen ücretsizdir.

Vodafone Red tarifesinde değilseniz üzülmeyin. Alternatif olarak Vodafone Seviyorum İnterneti konumuzda anlatmış olduğumuz gibi anket sistemine katılım sağlayın. Anket sonrası vereceğiniz telefon numarasına internet paketi gönderebilirsiniz.

Vodafone Hediye İnternet Gönderme

 

Yanımda uygulaması üzerinden sevdiklerinize internet paketi gönderebilirsiniz. Bunun için yanımda uygulamasına giriş yaparak internet paketleri sekmesine tıklayın. Size uygun olan internet paketinin üzerine tıkladıktan sonra farklı numaraya internet gönderme bağlantısına tıklayın. Açılan sayfada kart bilgilerinizi girdikten sonra tamam butonuna tıklayıp başkasına internet gönderme işlemi yapabilirsiniz.

Vodafone Hediye İnternet Gönderme Yöntemi 2022 konumuz buraya kadardır. Aklınıza takılan veya yapamadığınız yerleri aşağıdaki yorum alanına yazarak bize gönderebilirsiniz. Yapacağınız yorumlara aynı gün dönüş sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu