Reklam
Vodafone

Vodafone Hoşgeldin Paketi Faturasız ve Faturalı

 

Vodafone Hoşgeldin Paketi 2022 konusuyla tekrar karşınızdayız. Vodafone GSM operatörüne yeni katılım sağlayan veya numara taşıma işlemi yapan abonelere özel olarak seçtiğimiz bu kampanya ile Vodafone Hoşgeldin 25 GB, Vodafone Hoşgeldin Bedava İnternet ve Vodafone Hoşgeldin Kolay Paketi kampanyalarının tanıtımını yapacağız. Vodafone forumlarından özel olarak seçtiğimiz bu kampanyalar faturasız ve faturalı hat sahiplerinin kullanabileceği güncel kampanyalardır.

Vodafone Hoşgeldin Hediyesi 20 GB

Faturalı hat sahiplerini ilgilendiren Hoşgeldin Hediyesi 20 GB kampanyası ile 30 gün içerisinde numarasını taşıyan, yeni hat alan veya faturasızdan faturalı hatta geçiş yapan tüm aboneler 1 ay geçerli ücretsiz 10 GB veya 20 GB hediye internet kazanabilirler. Kampanya koşullarını karşılıyorsanız hemen Vodafone yanımda uygulamasını açarak ek paketler kısmına gelip hediye internet paketinizi hattınıza yükleyebilirsiniz.Vodafone Hoşgeldin Paketi Faturasız ve Faturalı

 

Vodafone Hoşgeldin Hediyesi Faturasız

Faturasız hat sahibi olan Vodafone aboneleri Vodafone Yanımda’ya Hoş Geldin Hediyesi kampanyasıyla ücretsiz 5 GB hediye internet kazanabilirler. Faturasız hattınızın aktif olması durumunda Google Play Store veya AppStore mağazasına erişim yaparak Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza kurup kayıt işlemini tamamladıktan sonra ek paketler kısmına gelerek ücretsiz 5 GB bedava internet paketinizi hemen alabilmeniz mümkündür.

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Vodafone Hoşgeldin 20 GB kampanyasına katılım sağlayan aboneler aşağıda bulunan yanımda uygulaması kampanyasına da katılım sağlayıp ücretsiz 5 GB hediye internet kazanabilirler. Kazanılan tüm ödüllerin kullanım süresi 30 gündür. Bitiş tarihinden sonra herhangi bir ek ödeme çıkartmadan otomatik olarak iptal edilmektedir. Yukarıda yer alan her iki kampanya numara taşıma işlemi yapan, yeni hat alan ve faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan aboneleri kapsamaktadır.

Vodafone Hoşgeldin Hediye İnternet kampanyası bu kadardır. Bu kampanyalara katıldıktan sonra sitemizin Vodafone kategorisini kullanarak farklı kampanyalara göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Herhangi bir durumda yorum bırakarak destek alabileceğinizi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu