Reklam
Vodafone

Vodafone Kurban Bayramı Kampanyası

 

Vodafone Kurban Bayramı Kampanyası başladı. 2022 yılında abonelerini unutmayan Vodafone GSM operatörü faturalı ve faturasız hat sahiplerine Kurban Bayramı Bedava İnternet kampanyasıyla bol bol hediye internet vereceğini tahmin edebiliyoruz. Özel günlerde abonelerini unutmayan Vodafone operatörünün 2022 yılında başlatacağı Kurban Bayramı Hediye İnternet kampanyasının tüm detaylarını konumuzda bulabilirsiniz.

Vodafone Kurban Bayramı Hediye İnternet Kazanma

Bildiğiniz gibi Vodafone operatörü bu tarz özel günlerde abonelerine hediye internet paketi, dakika ve SMS gibi kampanyalar hazırlayıp abonelerine servis ediyor. 2022 yılı kurban bayramı hediyesi olarak Vodafone müşterilerine 10 ile 1 GB arasında hediye internet, 250 ile 1000 dakika konuşma süresi ve 1000 SMS vereceğini duyurmuştur. Sunulan bu kampanya faturasız ve faturalı tüm Vodafone müşterilerini kapsamaktadır.

Vodafone Kurban Bayramı Kampanyası Bedava internet

Vodafone Kurban Bayramı Hediyesi Alma

Vodafone tarafından sunulan bu kampanya üzerinden kazanılacak olan hediyeler için herhangi bir yere SMS göndermenize gerek yoktur. Vodafone yanımda uygulaması üzerinden sunulan bu ücretsiz servise anında kayıt yaptırarak size özel olarak hazırlanan hediyeni anında alabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasını henüz indirmediyseniz Google Play Store veya AppStore sitesine erişim yaparak uygulamayı ücretsiz olarak indirmeniz mümkündür.

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet kampanyası üzerinden hattınıza tanımlanan hediyelerin kullanım süresi 30 gün olup yurt içi olarak istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir sorunda yorum bırakarak bizlerden kısa sürede destek almanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu