Vodafone Ramazan Ayı Bedava İnternet

Vodafone Ramazan Ayı Bedava İnternet kampanyası başladı. Ramazan ayının gelmesiyle tüm GSM operatörleri Ramazan ayına özel olarak hazırladığı Ramazan Hediye Paketi kampanyalarını abonelerine sunmaya başladılar. Her Ramazan ayında veya Sahur zamanlarında abonelerine hediye internet paketi gibi farklı hediyelerde sunan Vodafone 2022 yılına özel olarak hazırladığı bu paketin tüm detaylarını konumuzda bulabilirsiniz.

Vodafone Sahur Kampanyası 2022

Geçtiğimiz sene Vodafone Ramazan Ayı 2 GB Bedava İnternet kampanyasıyla abonelerine ek olarak hediye 2 GB internet paketi veren bu operatör 2022 yılında ise Ramazan ayı boyunca abonelerine 4 GB hediye internet paketi vereceğini duyurmuştur. Ayrıca sahura özel gece 02:00 ile 06:00 saatleri arasında sınırsız internet paketi vermektedir. Sunulan bu kampanya ile kazanacağınız hediye internet paketini bir ay boyunca kullanabilirsiniz.

Vodafone Ramazan Ayı Bedava İnternetPin
Vodafone Ramazan Ayı Bedava İnternet

Vodafone Sahur Bedava İnternet

Sahur zamanında Vodafone operatöründen faturalı veya faturasız hat sahiplerine ücretsiz internet. Ramazan ayı boyunca 02:00 ile 06:00 saatleri arasında sınırsız internet keyfi yaşayabilirsiniz. Tamamen ücretsiz ve sınırsız olan bu paketi almak için Ramazan Kampanyasına katılım sağlamanız yeterli olacaktır.

Vodafone Ramazan Ayı Bedava İnternet Nasıl Alınır

Milyonlarca kişinin merakla beklediği Ramazan hediyeleri Yanımda uygulaması üzerinden verilecektir. Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra Ramazan paketine tıklayıp hattınıza ücretsiz 4 GB hediye internet paketi alma işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca hediye çarkı üzerinden çark çevirme işlemi yaparak hediyenizi alabilirsiniz. İşlem sonrası kısa süre içerisinde gelecek onay mesajının ardından internet paketiniz hattınıza yüklenmiş olacaktır.

Faturalı veya Faturasız hattınıza 1 GB ile 50 GB arasında hediye internet paketi kazanmak istermisiniz. Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları konumuza göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Ramazan Hediye Paketi Kampanyası Koşulları

  • Ramazan paketi sadece Vodafone Yanımda uygulaması veya vodafone.com.tr üzerinden alınmaktadır.
  • Paketi bir abone sadece bir kere alma işlemi yapabilir.
  • Kampanya dahilinde sunulan hediye internet paketi bittiğinde tarifeniz üzerinden ücretlendirileceksiniz.
  • Ramazan paketi kullanıldığı sürece 3G ve 4.5G servisi kapatılmaz.
  • Hediye internet paketinin geçerlilik süresi onay mesajının gelmesinin ardından başlar.
  • İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir.
  • Sunulan hediye internet paketinin kullanım süresi 02 Nisan 2022 ve 02 Mayıs 2022 tarihleridir.

Vodafone Ramazan Ayı Bedava İnternet 2022 konumuzun sonuna geldik. Aklınıza takılan tüm soruları veya yapamadığınız yerleri yorum olarak gönderebilirsiniz. Ayrıca hepinizin Ramazan ayını kutlar, bu mübarek ayın tüm insanlığa barış, huzur ve hoşgörü getirmesini temenni ederim.

Oyla post
Ferdi Yıldız

Ferdi Yıldız

2020 yılının ilk aylarında açmış olduğumuz teknodiyari.com internet sitesinde Vodafone, Turkcell, Türk Telekom ve Bimcell operatörlerin abonelerine sunduğu hediye internet, dakika ve SMS gibi kampanyaları bulabilirsiniz. Siteye eklenen tüm konuları titizlikle kontrolleri tamamladıktan sonra eklenmektedir. İlgili konularda herhangi bir hile veya aldatmaca gibi yanlış kampanyalar yer almamaktadır.
Yorum yapın