Vodafone

Vodafone Sınırsız TikTok Paketi 15 TL

 

Vodafone Sınırsız TikTok Paketi konusuyla TikTok uygulamasını internet kotanızı yemeden 1 ay boyunca sadece 15 TL ücretle satın alabilirsiniz. Bildiğiniz gibi TikTok uygulaması en çok internet tüketimi yapan uygulamalardan birisidir. Buna istinaden açmış olduğumuz Vodafone TikTok Paketi 2022 konusuyla kampanya dahilinde 15 TL ücretle satın alacağınız TikTok paketini iptal etmediğiniz süre boyunca 12 ay aynı fiyat üzerinden kullanım sağlayabilirsiniz.

Aktif olarak TikTok uygulamasını kullanıyorsanız size tavsiyemiz bu paketi kesinlikle almaları yönünde olacaktır. Ortalama 1 saat TikTok uygulamasıyla video izlemeniz durumunda yaklaşık 1 GB internet kullanımı yapmış olacaksınız. Bu paket sayesinde hattınıza tanımlanmış olan normal internet kotanızı kullanmadan sınırsız olarak TikTok üzerinden video izleyebilirsiniz.

Vodafone TikTok Pass paketi faturalı ve faturasız hat sahiplerini kapsamaktadır. Ücretlendirme haftalık ve aylık olarak gerçekleşir. Bu paketin ücretlendirmesi haftalık 8 TL ve aylık ise 15 TL olmaktadır. İptal işlemi yapmadığınız süre boyunca 12 ay otomatik olarak yenileme yapmaktadır. İptal işlemini Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak Tarifem ve Paketlerim bölümünden iptal edebilirsiniz.

Vodafone Sınırsız TikTok Paketi

Vodafone Sınırsız TikTok Paketi Satın Al

TikTok paketini ister Yanımda uygulaması üzerinden, isterseniz vodafone.com.tr/tarifeler/ek-paket-detay.php?id=63147 buradaki bağlantıyı kullanarak Vodafone resmi internet sayfası üzerinden satın alabilirsiniz. Satın alma işlemini tamamladıktan sonra kısa süre içerisinde gelecek olan onay mesajının ardından Sınırsız TikTok Paketi hattınıza tanımlanmış olacaktır.

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Kullanım Koşulları

TikTok paketini iptal etmediğiniz süre boyunca tekrarlanır ve ücretlendirilir. Paketi Tarifem ve Paketlerim bölümünden iptal edebilirsiniz.
Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.
Paket bir GSM No tarafından yalnızca bir defa alınabilir. Paket üst üste alınamaz.
TikTok Paketine SMS, OSS ve Yanımda uygulaması üzerinden kayıt olunabilir.
Paketi satın alan abonelerin 3G ve 4,5G servisi otomatik olarak aktif olur. Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4,5 G servisi kapatılmaz.
Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

Vodafone Sınırsız TikTok Paketi 15 TL konusu buraya kadardır. Aklınıza takılan soruları aşağıda bulunan yorum alanına yazarak bizlere gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu