Vodafone

Vodafone TL Gönderme Lira Transfer İşlemi

 

Vodafone TL Gönderme işlemi sayesinde sevdiklerinize veya ihtiyaç sahiplerine faturalı veya faturasız hattınızdan Cep Lira Gönderme işlemi yapabilir veya çevrenizdeki birilerinden Cep Lira alabilirsiniz. Vodafone abonelerinin merakla araştırdığı Vodafone TL Transfer işlemi diğer GSM operatörlere göre biraz farklıdır. Sorunsuz bir şekilde TL transfer işlemi yapabilmeniz için konuyu sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.

Vodafone TL Gönderme Faturasız Hat

Bireysel faturasız hat kullanıyorsanız çok şanslısınız. Hattınız üzerinden kolayca lira transfer yapabilir veya kendi numaranıza lira isteyebilirsiniz. Lira transferi için 7000 veya 7038 numarasını arayıp bu numara üzerinden lira transfer işlemini başlatabilirsiniz. Alternatif olarak Vodafone Online Self Servis üzerinden sadece bir kaç adımla TL göndermeniz mümkündür.

Vodafone TL Gönderme

Vodafone Lira Gönderme Faturalı Hat

Vodafone TL Gönderme Faturalı hatlar için sizlere 2 yol göstereceğim. Öncelikle Yanımda uygulamasına giriş yaparak TL Yükleme sekmesine tıklayın. Açılan sayfada lira göndermek istediğiniz herhangi bir Vodafone numarasını yazıp lira gönderme işlemini başlatabilirsiniz. Alternatif olarak 542 ya da 0542 542 00 00 Vodafone müşteri hizmetlerini arayıp kredi kartı bilgisi girmeden faturanıza yansıtacak şekilde TL transfer işlemi yapabilirsiniz.

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Vodafone Lira Transfer SMS

Vodafone Lira Gönderme SMS yoluyla olsun diyen bir çok kişi var. Eskiden lira transfer işlemleri SMS yoluyla yapılmaktaydı. Son yapılan güncellemeyle birlikte artık SMS yoluyla lira gönderme işlemi yapılamamaktadır.

Vodafone TL Transfer Nasıl Yapılır konumuz buraya kadardır. Anlamadığınız veya yapamadığınız yerleri yorum bırakarak destek alabilirsiniz. Ayrıca yapılan yorumlara aynı gün dönüş sağladığımızı unutmayın.

2 Yorum

  1. Süpersin kardeşim Vodafone TL gönderme işlemi oldu. Arkadaşıma TL gönderdim. Eline sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu