Reklam
Vodafone

Vodafone Toplan Gel Kampanyası

 

Vodafone Toplan Gel Kampanyası 2022 başladı. Geçtiğimiz günlerde abonelerine sunduğu Toplan Gel kampanyasıyla 5 GB internet, 1 yıl boyunca ücretsiz WhatsApp Spotify, Instagram, Facebook veya Twitter hesaplarınıza kendi internet paketinizi kullanmadan ücretsiz erişim sağlayabilirsiniz. Bugün konumuzda Vodafone Toplan Gel İnternet Kazan kampanyasını detaylı bir şekilde anlatacağız.

Vodafone Toplan Gel Nasıl Yapılır

Toplan Gel kampanyasına katılmak için öncelikle yeni hat başvurusu veya numara taşıma işlemi yapmanız gerekmektedir. Başvuru işlemi tamamladıktan sonra grubunuzu kurabilirsiniz. Grup içerisine arkadaşlarınızı veya ailenizden herhangi birini ekleyerek kazanacağınız hediyeleri katlayabilirsiniz. Ayrıca sizin kazanacağınız hediyeleri davet edeceğiniz kişilerinde kazanacağını unutmayın. Grup içerisinde en az 2 ve en çok 5 kişi olması gerekmektedir. İşlemleri tamamladıktan sonra 1 yıl boyunca her ay sınırsız WhatsApp, Spotify ve 5 GB ile sınırlı Instagram, Facebook, Twitter’ın yanında 2 GB internete varan hediyeler kazanabilirsiniz.

Vodafone Toplan Gel Kampanyası

Vodafone Toplan Gel Bedava İnternet

Toplan Gel kampanyasında bedava internet kazanmak çok kolay. Oluşturduğunuz grup içerisine en az bir kişi ekleyerek 1 GB bedava internet kazanmanız mümkündür. Ayrıca internetinizden yemeyen 5 GB sosyal pass yanında hediye. Üstelik bu hediyeleri 1 yıl boyunca her ay ücretsiz kullanabilirsiniz. Her ay Toplan Gel hediyeleri otomatik olarak yenilenmektedir.

Vodafone Yanımda Çark Çevirme Hilesi

Vodafone Toplan Gel Hediyeleri

Sizinle birlikte gruba 1 kişi eklemeniz durumunda 1 GB İnternet, 2 kişi eklemeniz durumunda 1 GB İnternet + İnternetinizden Yemeyen Sınırsız İletişim Pass, 3 kişi eklemeniz durumunda 1 GB İnternet + İnternetinizden Yemeyen Sınırsız İletişim Pass + İnternetinizden Yemeyen Sınırsız Müzik Pass veya 4 kişi eklemeniz durumunda 2 GB İnternet + İnternetinizden Yemeyen Sınırsız İletişim Pass + İnternetinizden Yemeyen Sınırsız Müzik Pass + İnternetinizden Yemeyen 5 GB Sosyal Pass hediyelerini 1 yıl boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz.

Kalan kullanım bilgilerine Vodafone Yanımda mobil uygulaması üzerinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca INTERNETSORGU yazıp 7000 numarasına SMS atarak ulaşmanız da mümkündür.

Vodafone Toplan Gel Kampanyası 2022 (5GB Bedava İnternet) konumuz buraya kadardır. Aklınıza takılan veya yapamadığınız yerleri yorum kısmına yazarak bizlere gönderebilirsiniz. Yapılan yorumlara aynı gün dönüş sağlayarak e-posta yoluyla bilgi veriyoruz.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu