Reklam
Vodafone

Vodafone Youtube Paketi Sınırsız

 

Vodafone Youtube Paketi Sınırsız servisi internet üzerinden video izlemeyi sevenlerin sürekli olarak kullandığı servislerden birisidir. Vodafone Sınırsız Youtube Paketi ile internet kotanızı kullanmadan dilediğiniz kadar YouTube, YouTube Müzik, Youtube Kids ve İzlesene internet sayfalarından video izleyebilirsiniz. Günlük Video Pass paketi faturalı veya faturasız hat sahiplerine özel olarak hazırlanmıştır. Vodafone Sınırsız Youtube paketini isteğinize bağlı olarak günlük, haftalık veya aylık şeklinde alabilirsiniz.

Vodafone Sınırsız Youtube Paketi Nasıl Yapılır

Youtube sınırsız paket satışı sadece Vodafone Yanımda Uygulaması veya müşteri hizmetleri üzerinden yapılmaktadır. Faturalı veya faturasız hattınızla Yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra ek paketler kısmından Video Pass sekmesine tıkladıktan sonra kullanmak istediğiniz süreyi seçip satın alma işlemlerini yapabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Youtube Paketi

Faturasız hat sahiplerinin sınırsız Youtube paketi almaları mümkündür. Öncelikle Yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra ek paketler kısmına bağlanıp Sınırsız Video Pass sekmesine tıkladıktan sonra bu paketi günlük, haftalık veya aylık olarak alabilirsiniz. Günlük veya haftalık alım işlemi sonrası süre bitiminde tekrarı olmaz ve otomatik olarak iptal olur. Aylık alımlarda ise iptal etmediğiniz süre içerisinde otomatik olarak kendini yeniler. İptal işlemleri için aynı şekilde Yanımda uygulamasına giriş yaparak tarifem ve paketlerim kısmından iptalini yapabilirsiniz.

Vodafone Youtube Paketi Sınırsız

Vodafone Günlük Youtube Paketi

Vodafone Günlük Video Pass Paketi faturalı ve faturasız hat sahiplerinin kullanabileceği pakettir. Bu servisin ücreti 9 TL olarak belirlenmiştir. Satın alma işlemini tamamladıktan sonra 24 saat içerisinde internet kotanızı kullanmadan limitsiz olarak YouTube, YouTube Müzik, YouTube Kids veya İzlesene uygulaması üzerinden video izleyebilirsiniz. 24 saat sonra otomatik olarak iptal olacaktır. Ayrıca otomatik yenileme yapmaz.

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Vodafone Haftalık Youtube Paketi

Vodafone Haftalık Video Pass Paketi ücreti 19 TL olarak belirlenmiştir. Haftalık Video Pass paketini satın aldıktan sonra 7 gün boyunca kotanızı yemeden sınırsız video izleyebilirsiniz. Bu paketleri sadece Yanımda uygulaması üzerinden veya müşteri hizmetlerine bağlanarak satın alabilirsiniz.

Not: Bazı arkadaşlar Sınırsız Youtube Paketini satın almalarına rağmen halen internet kotasının azaldığını söylüyorlar. Şunu bilmenizi isterim ki bu servisleri satın aldıktan sonra sadece Youtube uygulaması üzerinden izleyeceğiniz videolar sınırsız ve ücretsiz olmaktadır. İnternet tarayıcısı üzerinden video izleme işlemi yaparsanız internet kotanızdan düşecektir.

Vodafone Youtube Paketi Sınırsız 2022 konusunun sonuna geldik. Aklınıza takılan her türlü soruyu veya yapamadığınız yerleri yorum kısmına yazarak bizlere iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu