Yeni Hat Fiyatları – Tüm Operatörlerin Hat Fiyatları

 

Yeni Hat Fiyatları konusuyla sizlere Türkiye genelinde yayın hayatını sürdüren GSM operatörlerinin faturasız veya faturalı hat fiyatları listesini sizinle paylaşacağız

Yeni Hat Fiyatları Nedir ❓

Ucuz Hat Fiyatları artık eskide kaldığını söyleyebilirim. Bildiğiniz gibi Turkcell, Türk Telekom, Vodafone veya Bimcell operatörleri her yıl faturalı veya faturasız yeni hatlara yönelik çeşitli kampanyalar yapıyor. Kampanya dahilinde yeni hatta tanımlanacak hediye paketlere göre sim kart fiyatları belirleniyor. Bugün konumuzun içeriği Faturasız Hat Fiyatları 2022 ve Hazır Kart Fiyatları 2022 olacaktır.

Hazır Sim Kart Fiyatları

Şunu bilmenizi isterim ki Sim Kart Fiyatları serbest piyasa olduğunu için her bayide fiyatlar farklılık göstermektedir. Örnek olarak bulunduğunuz cadde de bulunan A bayisi 120 TL ye sim kart satışı yapıyorsa alt sokakta bulunan B bayisi 90 TL ye sim kart satışı yapabiliyor. Yani standart bir fiyat tarifesi bulunmuyor. Bu yazımızda sizlere En Ucuz Sim Kartı Fiyatları hattında ufak bir makale paylaşacağız.

Vodafone Faturasız Hat Fiyatları 2022

Vodafone faturasız sim kart fiyatları 2022 yılı itibariyle ortalama 90 TL ile 125 TL arasında değişmektedir. Yeni hattınızın kullanıma açılmasından itibaren Yanımda uygulamasına giriş yaparak yeni hat 5 GB hediye internet paketinizi anında alabilirsiniz.

En Ucuz Hat Fiyatları 2022Pin
Sim Fiyatları – Yeni Hat Fiyatları

Türk Telekom Faturasız Hat Ücreti 2022

Türk Telekom faturasız hat fiyatları yaklaşık 100 TL ile 120 TL arasında değişmektedir. Faturasız hatta ödemiş olduğunuz ücretin bir kısmı hattınıza bakiye olarak yüklenmektedir. Ayrıca yeni sim kartınızın kullanıma açıldığı tarihten itibaren 750 DK, 750 SMS ve 25 GB hediye internet paketi hattınıza yüklenecektir. Bu paketin geçerlilik süresi 30 gündür. Yeni çıkartmış olduğu kampanya sayesinde 3 ay içerisinde hattınıza 30 TL veya üzeri yükleme yaparak ek olarak 75 GB internet paketi de kazanabilirsiniz.

Turkcell Faturasız Hat Fiyatları 2022

Faturasız Turkcell hat fiyatları 100 TL ile 150 TL arasında değişmektedir. Turkcell bol GB tanışma seti kampanyasıyla yeni sim kart hat alan abonelere ücretsiz paket vermektedir. Paket içeriğinde her yöne 750 dakika, 250 SMS ve 15 GB mobil internet paketi bulunmaktadır. Ayrıca hat açılışından sonra 3 ay boyunca 10 GB bedava internet paketi hattınıza yüklenecektir.

Önerilen Popüler Konular

BİMcell Faturasız Hat Fiyatları 2022

Faturasız BİMcell sim kart fiyatları yaklaşık 80 TL ücretle satılmaktadır. Yeni BİMcell hattınızı herhangi bir Bim marketine uğrayıp kolayca alabilirsiniz. Aktivasyon işlemi ortalama 1 veya 2 gün arasında tamamlanmaktadır. Ayrıca BİMcell yeni hat alan abonelere ücretsiz paket sunmaktadır. 30 gün geçerli 300 dakika, 300 SMS ve 9 GB mobil internet paketi sunmaktadır.

En popüler GSM operatörlerinin Faturasız Hat Fiyatları yukarıda yer almaktadır. Ucuza Hat Almak istiyorsanız operatör bayilerini gezmeyi unutmayın. Tek bir yere bağlı kalmadan Ucuz Sim Kart sahibi olabilirsiniz.

En Ucuz Hat Fiyatları 2022 – Ucuz Sim Kart Fiyatları konumuz buraya kadardır. Ayrıca sorularınızı veya aklınıza takılanlara yanıt bulabilmeniz için hemen aşağıda bulunan yorum sistemine yazabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular 📌

SIM karti kac TL 2022?

Faturasız Turkcell hat fiyatları 100 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.
Faturasız BİMcell sim kart fiyatları yaklaşık 80 TL ücretle satılmaktadır.
Türk Telekom faturasız hat fiyatları yaklaşık 100 TL ile 120 TL arasında değişmektedir.
Vodafone faturasız sim kart fiyatları 2022 yılı itibariyle ortalama 90 TL ile 125 TL arasında değişmektedir.

Hat çıkarmak ne kadar 2022?

Yeni bir sim kartı almak için hat fiyatları 2022 Türk Telekom, faturasız hatların 65 TL’den başladığını bilmelidir. Ancak almak istediğiniz hat numarası üzerinde değişiklik yapmak istiyorsanız, ödemeniz gereken ücret 100 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

SIM kart kaç TL 2022?

Eğer hattınız faturalıysa bu ücret faturanıza yansıtılacaktır. Turkcell Sim Kart fiyatı 145 TL‘dir ve günceldir.

Hat almak kaç TL?

Faturalı hat alan bir insan herhangi bir kampanyaya göre fiyatını alır ve fiyat belki de kişiye özel olabilir. 2022 yılında hat fiyatları şu şekildedir: Turkcell: En az 100 TL | En fazla 150 TL. Vodafone: En az 95 TL | En fazla 120 TL. Türk Telekom: En az 95 TL | En fazla 100 TL

Türk Telekom hattı ne kadar 2022?

Türk Telekom faturasız hat fiyatları yaklaşık 100 TL ile 120 TL arasında değişmektedir. Faturasız hatta ödemiş olduğunuz ücretin bir kısmı hattınıza bakiye olarak yüklenmektedir.

Turkcell yeni sim kart ne kadar?

Faturasız Turkcell hat fiyatları 100 TL ile 150 TL arasında değişmektedir. Turkcell bol GB tanışma seti kampanyasıyla yeni sim kart hat alan abonelere ücretsiz paket vermektedir.

Kaybolan hat kaç günde çıkar?

Hattımı kaybettikten sonra kaç gün içinde alabilirim? Hattınızın kayıp veya çalıntı nedeniyle bloke edilmesinden itibaren en geç 45 gün içinde yeni SIM kartınızı almanız gerekmektedir.

YouTube video
5/5 - (1 vote)
Ferdi Yıldız

Ferdi Yıldız

2020 yılının ilk aylarında açmış olduğumuz teknodiyari.com internet sitesinde Vodafone, Turkcell, Türk Telekom ve Bimcell operatörlerin abonelerine sunduğu hediye internet, dakika ve SMS gibi kampanyaları bulabilirsiniz. Siteye eklenen tüm konuları titizlikle kontrolleri tamamladıktan sonra eklenmektedir. İlgili konularda herhangi bir hile veya aldatmaca gibi yanlış kampanyalar yer almamaktadır.

“Yeni Hat Fiyatları – Tüm Operatörlerin Hat Fiyatları” üzerine 4 yorum

  1. I have not checked in here for a while since I thought it was getting boring, but the last several posts are great quality so I guess I will add you back to my everyday bloglist. You deserve it my friend 🙂

  2. Türk Telekom faturasız hatım uzun süre kontür yüklemediğim için kapandı. Bimselde yeni faturasız sim kart alacağım.
    Kapanan tlf numaramı bimcell sim kartında kullanabilirmiyim.
    Saygılar

Yorum yapın

1